fbpx Järgmised sammud | 3D kogudus

Järgmised sammud

Kas mäletad mõnda hetke, kui tegid midagi täiesti esimest korda?

Võib-olla tuleb Sulle meelde, kuidas suutsid esimest korda jalgrattal tasakaalu hoida või kui said hakkama oma esimese tööpäevaga? Ilmselt meenub meile kõigile mitmeid esimesi kordi, mis alati pole olnud lihtsad, kuid mille eest oleme tänulikud- kes tahaks jääda käima ainult jala, kui rattaga saab sõita kaugematesse ja põnevamatesse kohtadesse kui jalgsi minnes!

Sarnane on ka elu koos Jumalaga - Ta on armastav Isa, kes tahab meile päev-päevalt õpetada midagi uut ja julgustada meid tegema järgmisi samme, mis võivad esmalt tunduda rasked või hirmutavad, aga mis toovad palju põnevust, rõõmu ja värskust nii meie enda kui ümbritsevate inimeste eludesse, kui ainult julgeme neid astuda! Nende sammude kaudu saad Sina olla osa kõige erilisemast asjast üldse - protsessist, kus Jumal parimas mõttes muudab inimeste elusid radikaalselt, andes neile lootuse, tähenduse ning igavese elu.

Ükskõik, kas Sinu järgmine samm on leida endale kogukond, aidata kaasa vabatahtlikuna, rääkida oma sõbrale Jeesusest või hoopis teha oma kõige esimene samm üldse alustamaks elu koos Jumalaga - me tahame Sind toetada ja aidata - selleks ongi koostatud need "Järgmiste sammude" tekstid, mida Sa praegu loed! Samuti võid julgelt tulla pühapäeval mõnda kogukonda või ühisele väljasõidule, kus Sul on võimalus tutvuda uute sõpradega koguduses.

Seepärast me ei tüdi, vaid kuigi meie väline inimene kulub, uueneb seesmine inimene ometi päev-päevalt. (2Kr 4:16)