fbpx Kes me oleme? | 3D kogudus

Kes me oleme?

3D kogudus on avatud perekond, kes järgneb Jeesusele, armastades Jumalat, kogudust ja inimesi kaugel Jeesusest!

3D kogudus on üks kogudus mitmes asukohas. Praegusel hetkel tegutseme me Tallinnas, Tartus ja Pärnus ning tulevikus laieneme ka teistesse Eesti linnadesse.

Meie missiooniks on jagada elumuutvat sõnumit Jeesusest, ristida Temasse uskujaid ja õppida üheskoos Talle järgnema.

3D kogudusse tulemiseks ei pea sa olema kristlane. Sa oled oodatud meie üritustele täpselt sellisena nagu Sa oled! Kui Sa tahad rohkem informatsiooni, mis 3D koguduses toimub ning mida sealt oodata võib, siis tutvu kogukondade, väljasõitude ja rakugruppidega siin lehel.

Lisaks oleme sulle parema ülevaate andmiseks lisanud erinevaid kõnesid ja tunnistusi meedia rubriigi alla. Loe, milline oli noorte esmamulje kogudusse tulles.

Tule nagu oled!