fbpx Lõikumine | 3D kogudus

Lõikumine

Vahel on meil vaimselt nii valus, et ei jõua enam seda taluda. Tundub, et ükskõik milline füüsiline valu on parem kui meeletu südamevalu. Tundub, et endale haiget tegemine aitab südames oleva kibeduse, kurbuse ja tühjuse vähemalt mõneks ajaks unustada. Kas see ka päriselt nii on? Ajutiselt võib lõikumine tuua leevendust, kuid tagajärjed on palju hullemad kui enne. Lisaks südamevalule hakkab ka füüsiliselt valus ning võivad jääda armid, mis iialgi ei kao...

Tule meie kokkusaamisele

Lõikumine viitab sellele, et Su sees on lahendamata südamevalu, millega on raske toime tulla. Lõikumise harjumus ei teki üleöö, vaid kujuneb välja aja jooksul. See on käitumuslik harjumus, millest on raske vabaneda. Julgustame sind otsima abi, sest üksi on väga raske võidelda!. Usume ka, et Jumal saab ravida Su südamevalu ilma, et Sa endale haiget peaksid tegema. Ta saab täita Su südame armastuse, rahu, lootuse ja vabadusega. Ta ei taha, et kahjustaksid oma keha, mille Ta Sulle on kinkinud. Jumal on Su kindla põhjusega loonud just selliseks nagu oled. Ta on loonud Sind enda näo järgi! Jumal tahab Sind hoida ja armastada!

Ükskõik, kui talumatu on Su valu, tea, et Jumal annab Sulle rahu ja aitab Sul sellega toime tulla! Psalmid 34:19 ütleb, et “Issand on ligi neile, kes on murtud südamelt, ja päästab need, kellel on rusutud vaim.” Lõikumine ja endale haiget tegemine ei päästa sind Su valust, seda teeb Jumal.

Me tahame Sind aidata ja sulle toeks olla. Kui tahad jagada oma hingevalu meiega, siis võid tulla 3D koguduse kokkusaamistele või sisestada oma kontaktandmed allolevasse vormi ning me võtame sinuga ühendust.

Veel kirjakohti:
Psalmid 138:3
Jeremija 17:14
Jesaja 26:3-4
3. Moosese 19:28
Ps 34:19

Tule meie kokkusaamisele

Soovid kellegagi rääkida?

Jäta meile oma kontakt ja võtame Sinuga ühendust Sulle sobivas keskkonnas.