fbpx Lõikumine | 3D kogudus

Lõikumine

Vahel on meil vaimselt nii valus, et ei jõua enam seda taluda. Tundub, et ükskõik milline füüsiline valu on parem kui meeletu südamevalu. Tundub, et endale haiget tegemine viib südamest kibeduse, kurbuse ja tühjuse välja. Kas see ka päriselt nii on? Ajutiselt võib lõikumine tuua leevendust, kuid tagajärjed on palju hullemad kui enne. Lisaks südamevalule hakkab ka füüsiliselt valus ning võivad jääda armid, mis iialgi ei kao.

Lõikumine viitab sellele, et Su sees on lahendamata südamevalu, millega on raske toime tulla. Lõikumine ei teki üleöö, vaid kujuneb välja aja jooksul. See on käitumuslik harjumus, millest ei saa lihtsalt lahti ning Sa vajad abi. Me usume, et Jumal saab ravida Su südamevalu ilma, et Sa endale haiget teeksid. Ta täidab Su südame armastuse, rahu, lootuse ja vabadusega. Ta ei taha, et kahjustaksid oma keha, mille Ta Sulle on kinkinud. Jumal on Su kindla põhjusega loonud just selliseks nagu oled. Ta on loonud Sind enda näo järgi! Jumal tahab Sind hoida ja armastada!

Ükskõik, kui talumatu on Su valu, tea, et Jumal annab Sulle rahu ja aitab Sul sellega toime tulla! Psalmid 34:19 ütleb, et Issand on ligi neile, kes on murtud südamelt, ja päästab need, kellel on rusutud vaim. Lõikumine ja endale haiget tegemine ei päästa sind Su valust, seda teeb Jumal.

Me tahame Sind aidata ja kuulata Su probleeme. Kui tahad jagada oma hingevalu meiega, siis võid tulla 3D koguduse kokkusaamistele või saata meile e-mail abi@3dkogudus.ee.

Veel kirjakohti:
Psalmid 138:3
Jeremija 17:14
Jesaja 26:3-4
3. Moosese 19:28
Ps 34:19

Küsi abi anonüümseltTule meie kokkusaamisele