fbpx Üritused | 3D kogudus

Üritused

Lisaks iganädalastele väiksematele, kogukondlikele kokkusaamistele toimuvad regulaarselt ka suuremad üritused, tuues kokku 3D koguduse liikmed ja teised huvilised.

Koguduse üritused on erineva fookusega ning mitmekülgse programmiga. Septembris tähistame alati 3D sünnipäeva, augustis leiab aset 3D suurim üritus - Võimaluste Festival, lisaks toimuvad aasta jooksul 2-päevane Suhete väljasõit, ülistusõhtud ning mitmed muud põnevad väljasõidud.

Üritustel on kesksel kohal kristlik julgustava sisuga sõnum ning Jumala kiitmine läbi ülistusmuusika. Võimalus on eestpalveks ja ristimiseks. Samuti veedame koos aega ühise toidulaua taga, suhtleme uute ja vanade sõpradega ning meeleolu loovad ka lõbusad tegevused.

Ühepäevased üritused on osalejatele tasuta, sh toitlustus ja transport (Tallinnast, Tartust ja Pärnust). Ööbimisega üritused on reeglina osalustasuga.

Üritustele on oodatud igaüks - noor või vana, usklik või mitteusklik, 3D liige või võhivõõras. Selle aasta ürituste kava leiad altpoolt.

Tervitame rõõmuga ka pere pisemaid. Anname endast parima, et luua lastele lõbus mängunurgake, sõbralikud lapsehoidjad ja turvaline keskkond.

Ülejäänud pühapäevadel kohtume kogukondades.

Kui Sa soovid ürituste kohta rohkem teada saada, siis võta julgelt ühendust mõne kogukonnajuhiga või saada sõnum messengeri nupu kaudu (all paremas nurgas).

Hoia silm peal ka 3D koguduse Facebooki üritustel.

2022 aasta ürituste kalender:

02.01     "Uue aasta kõne" LIVE ülekandena kogukondade keskel
13.02     Sõbrapäeva tähistamine Tallinnas & Tartus
03.04     Suhete Väljasõit
22.05     Saame kokku Tallinnas & Tartus
23.-24.06     Jaanipäev kogu kogudusega
Juuli lõpp / augusti algus     Võimaluste Festival
04.09     Koguduse sünnipäev
16.10     Saame kokku
27.11     Saame kokku

*Koroonaviiruse leviku tõttu võivad ürituste kuupäevad ja kokkusaamiste formaat muutuda. Üritame hoida sellel lehel värsket infot.