Kogukonnad

3D kogukonnad kohtuvad igal pühapäeval koduses keskkonnas ja need on avatud kõigile huvilistele!

Koos veedame mõnusalt aega, sööme ja jagame uudiseid oma eludest. Arutame ühiselt Piiblis leiduva üle ja oleme julged üksteise eest palvetama. Kogukondades on usaldav õhkkond ja alati toetavad suhted.

Iga kuu esimesel pühapäeval kohtume me kõigi kogukondadega ühisel väljasõidul Kesk-Eestis. Info selle ja muude lisaürituste kohta levib läbi 3D Facebooki lehe ja uudiskirjade.

Liitu kogukonnaga!

Infot kogukondade kohtumisaegade, -paikade ja muude tegevuste kohta küsi julgelt kogukonnajuhtide käest:

Tallinnas:

Tartus:

Pärnus:

Jüris:

Viljandis:

Lisainfot 3D koguduse kogukondade kohta saad küsida ka aadressilt info@3dkogudus.ee või saates sõnumi 3D Facebooki lehe kaudu.