Kogukonnad

3D kogukonnad on avatud sõpruskonnad, mis saavad kokku igal pühapäeval koduses keskkonnas ja kuhu on oodatud kõik huvilised!

Kogukondades veedame mõnusalt aega, sööme ja jagame uudiseid oma eludest. Arutame ühiselt Piiblis leiduva üle ja oleme julged üksteise eest palvetama. Kogukondades on usaldav õhkkond ja alati toetavad suhted. :)

Igal kuul kohtume me kõigi kogukondadega ühisel väljasõidul. Info selle ja muude lisaürituste kohta käib läbi 3D Facebooki lehe ja uudiskirjade.

Liitu kogukonnaga!

Infot kogukondade kohtumisaegade, -paikade ja muude tegevuste kohta küsi julgelt kogukonnajuhtide käest.
Helista või otsi nad üles Messengerist!

Tallinnas:

Tartus:

Pärnus:

Jüris:

Viljandis:

Lisainfot 3D kogukondade kohta saad küsida ka aadressilt info@3dkogudus.ee või saates sõnumi 3D Facebooki lehe kaudu. Vastame sulle alati!