fbpx Toitumishäire | 3D kogudus

Toitumishäire

Võib öelda, et tänapäeval võitleb peaaegu iga inimene mingis eluetapis kaaluprobleemidega. Tihti jääme uskuma valesid, mida ühiskond meile visuaalsete kanalite kaudu peale surub. Vahel aga on toitumishäirete taga sootuks keerulisemad probleemid, mis on tingitud lapsepõlve- või teismeea raskustest või sõltuvustest. Võib-olla oled just Sina see, kes tunneb end selles olukorras ära, kuid ei taha seda endale tunnistada. Tea, et Sa ei pea üksi sellest läbi minema! Sinu probleemile on lahendus. Jumal on see, kes saab tuua Sinu ellu muutuse, mis paneb Sind tundma end väärtusliku ja vabana! ...

Tule meie kokkusaamisele

Toitumishäire on sõltuvus, mis tõmbab Sind endaga kaasa ning viib üha sügavamale valede kütkesse, millest Sa ei saa üksi välja. Sa võid olla haigusest pimestatud ning endassetõmbunud ja murtud. Psalm 34:19 ütleb nii: "Issand on ligi neile, kes on murtud südamelt, ja päästab need, kellel on rusutud vaim." Jumal näeb Su olukorda ja tahab Sind aidata. Taanieli 6:28 öeldakse, "Tema päästab ja vabastab, tema teeb tunnustähti ja imesid taevas ja maa peal." Tema võimuses on teha korda Sinu tervis ja kogu Sinu elu!

Sul on võimalus ületada oma haigus ja madal enesehinnang ning leida endale uus identiteet Kristuses Jeesuses. Tema armastab Sind just sellisena, nagu Sa oled! Jumal lõi Sind selliseks! Sul on põhjust hüüda Jumala poole: "Ma tänan sind, et olen nii kardetavalt imeliselt loodud" (Psalm 139:14) ja mõelda sellele, mida öeldakse Psalm 8:5-6 "siis mis on inimene, et sa temale mõtled, ja inimesepoeg, et sa tema eest hoolitsed? Sa tegid ta pisut alamaks Jumalast ja ehtisid teda au ja austusega."

Jumal saab Sind aidata, kuid Sa pead ka ise sellele kaasa aitama, et saada täiesti vabaks! Leia endale lähedased inimesed, keda saad usaldada ning kes aitaksid Sul oma koormast vabaneda. Konsulteeri arsti ning toitumisspetsialistiga, et oma tervisega seotud harjumused korda saada. Ole sotsiaalne ja räägi oma probleemidest – siis teavad inimesed, kes sinust hoolivad, et vajad nende toetust! Jeesus Kristus on tulnud selleks maailma, et sulle kinkida vabadus. Galaatia 5:1 ütleb: "Vabaduseks on Kristus meid vabastanud. Püsige siis selles ja ärge laske endid jälle panna orjaikkesse!"

Kui Sa tunned, et tahad antud teemal oma muret meiega jagada, siis aitame Sind rõõmuga. Oleme valmis Sind kuulama ja toetama! Võid tulla 3D koguduse kokkusaamistele või sisestada oma kontaktandmed allolevasse vormi ning me võtame sinuga ühendust.

Veel kirjakohti:
Psalm 71:2
2. Korintose 3:17
1. Korintose 6:19
Iiobi 36:15
Jakoobuse 5:15

Tule meie kokkusaamisele

Soovid kellegagi rääkida?

Jäta meile oma kontakt ja võtame Sinuga ühendust Sulle sobivas keskkonnas.