fbpx Probleemne paarisuhe | 3D kogudus

Probleemne paarisuhe

Suhetel on meie elus väga keskne roll ning seda hoolimata sellest, kas ja millises suhtes me täna oleme või milline on meie usuline maailmapilt. Oluline on tõdeda, et ei ole olemas täiuslikke inimesi ega ka sellest lähtuvalt veatuid paarisuhteid. Suhtes võib tulla esile erinevaid raskusi – olgu selleks siis näiteks erinevad ootused või sagedaseks muutunud nääklemised (äärmuslikel juhtudel ka lähisuhtevägivald - viimase puhul võta otse ühendust ohvriabiga!)...

Tule meie kokkusaamisele

Kõik eelnev tähendab, et suhted vajavad palju hoolt ja kannatlikkust. Paarisuhte probleemide eest peitu pugemine pole lahendus. Mõnikord pruugi me osata ega jaksata suhteprobleemidele ise lahendusi leida ning samuti võib konfliktide lahendamine olla valus ja raske, kuid toimiv suhe on väärt pingutamist. 3D koguduses usume me, et Jumalal on võimalik tuua lahendused Sinu suhtesse, isegi kui see on läinud väga keeruliseks. Isegi kui kõik tundub lootusetu ja purunenud, saab Jumal Teie suhte terveks teha.

Jumal saab tuua suhtesse tagasi armastuse, rahu, usalduse, rõõmu ja kõik, mis peaks olema ühe suhte loomulik osa. Võib-olla oled Sa aga üle elanud lahkumineku ja see teeb Sulle endiselt haiget. Tundub raske jätta kõik vana selja taha ja alustada uuesti. Me teame, et Sul võib olla raske endale andestada või edasi liikuda, kuid kõige selle valu keskel tahab Jumal Sulle parimat. Ta ütleb meile nii: “Sest mina tunnen mõtteid, mis ma teie pärast mõlgutan, ütleb Issand: need on rahu, aga mitte õnnetuse mõtted, et anda teile tulevikku ja lootust.“ (Jeremija 29:11). Jumalal on Sinu elu jaoks plaan ja Ta tahab Sulle anda tulevikku ja lootust! Tema annab Sulle rahu ja teeb Su südame taas terveks.

Me tahame Sind aidata ja pakkuda Sulle tuge. Kui tahad jagada oma muresid meiega, võid tulla 3D koguduse kokkusaamistele, või jätta oma kontaktandmed allolevasse vormi ning me võtame sinuga ühendust.. 

Veel kirjakohti:
Psalmid 34:19
Jeremija 29:13
Heebrea 13:5b-6
Rooma 8:28
Jeremija 17:14

Tule meie kokkusaamisele

Soovid kellegagi rääkida?

Jäta meile oma kontakt ja võtame Sinuga ühendust Sulle sobivas keskkonnas.