Probleemne paarisuhe

Suhetel on meie elus väga suur roll. Kristlastena on kõige aluseks suhe Jumalaga, kuid perekondlike ja paarisuhetega puutuvad kokku peaaegu kõik inimesed hoolimata oma usulistest veendumustest. Selge on see, et suhted vajavad palju hoolt ja kannatlikkust. Meil on hea meel, kui Sinu suhe toimib hästi ja oled õnnelik. Kuid usume, et palju on ka neid, kes vajavad nõu ja abi, kuidas edasi liikuda, kui paarisuhe on muutunud probleemseks. Probleemid suhtes on sagedased, kuid nende eest peitu pugemine pole lahendus.

Konfliktide lahendamine võib olla valus ja raske, kuid tulemus on see, mis loeb. Me usume, et Jumal omab kontrolli iga suhte üle ka siis, kui see on läinud väga keeruliseks. Isegi kui kõik tundub lootusetu ja purunenud, saab Jumal Teie suhte terveks teha. Jumal saab tuua suhtesse tagasi armastuse, rahu, usalduse, rõõmu ja kõik, mis peaks olema ühe suhte loomulik osa. Piibel ütleb : “Anna oma tee Issanda hooleks ja looda tema peale; küll ta toimetab kõik hästi!“ (Psalmid 37:5). Kui Sa annad kõik Jumalale ja paned oma lootuse vaid Tema peale, siis teeb Tema Su elus kõik korda. Kui Sa pole veel abielus, siis tea, et paarisuhte eesmärgiks on abielu ning Jumal tahab Sulle ja Su partnerile pakkuda õnnelikku armastust abielu raamides!

Võib-olla oled Sa üle elanud lahkumineku ja see teeb Sulle endiselt haiget. Tundub raske jätta kõik vana seljataha ja alustada uuesti. Me teame, et Sul võib olla raske endale andestada või edasi liikuda, kuid kõige selle valu keskel tahab Jumal Sulle parimat. Piibel ütleb meile nii: “Sest mina tunnen mõtteid, mis ma teie pärast mõlgutan, ütleb Issand: need on rahu, aga mitte õnnetuse mõtted, et anda teile tulevikku ja lootust.“ (Jeremija 29:11). Jumalal on Sinu elu jaoks plaan ja Ta tahab Sulle anda tulevikku ja lootust! Isegi see valus lahkumineku periood on Jumala kontrolli all. Tema annab Sulle rahu ja teeb Su südame taas terveks.

Me tahame Sind aidata ja pakkuda Sulle tuge. Kui tahad jagada oma muresid meiega, võid tulla 3D koguduse kokkusaamistele või saata meile e-mail abi@3dkogudus.ee.

Veel kirjakohti:
Psalmid 34:19