fbpx Alkoholi-ja narkosõltuvus | 3D kogudus

Alkoholi-ja narkosõltuvus

Igaüks meist on võitlemas erinevate probleemide või isegi sõltuvustega. See võitlus võib olla väga raske ja lootusetu, kuid tea, et Jumal saab Sind sellest välja tuua. Ta armastab Sind ja tahab Sind vabastada ahelaist, mis kinni hoiavad. Kui tunnistad Jumalale, et Sul on probleem ja vajad abi, siis Ta toob Su sellest välja! Ükski olukord pole Jumalale lootusetu ega võimatu!

Sõltuvus on orjus, mis hoiab Sind enda haardes ega lase lahti. Ta paneb Sind aina rohkem enda tahtmist tegema ja ühel hetkel avastad, et oled lõksus ning väljapääsu pole. Ometi on olemas väljapääs – JUMAL. Ta armastab Sind ja tahab Sulle parimat! Jesaja 41:10 ütleb: „Ära karda, sest mina olen sinuga; ära vaata ümber, sest mina olen su Jumal: ma teen su tugevaks, ma aitan sind, ma toetan sind oma õiguse parema käega!“ Jumal tahab Sind aidata! Sa vajad abi, et sellest välja tulla.

Üksi pole lihtne selle vastu võidelda, kuid ilmselt on Sul sõpru ja lähedasi, kes saavad Sind sellest välja tulemisel toetada. On inimesi, kes on Su kõrval kogu aeg ega anna sinu suhtes alla. Eestis on ka mitmeid tugiprogramme, mis tegelevad sõltuvusest välja aitamisega. Ära unusta, et Sa pole ainuke, kellel on sõltuvus. On väga palju inimesi, kes on sõltuvustest välja tulnud ja kelle elu on täielikult muutunud tänu Jumalale. Tutvu näiteks Lootuse küla tunnistustega. Ükskõik, kus Sa oma elus praegu oled - tea, et on väga palju inimesi, kes kogevad sama, mida Sina. SA EI OLE ÜKSI! Filipi kiri (4:13) julgustab, et me suudame kõik Tema läbi, kes teeb meid vägevaks.

Kui sa tunned, et tahad antud teemal oma muret meiega jagada, siis aitame Sind rõõmuga. Oleme valmis Sind kuulama ja toetama! Võid tulla 3D koguduse kokkusaamistele või saata meile e-mail abi@3dkogudus.ee.

Veel kirjakohti:
1Kr 10:13
Js 40:31
Jer 17:14
Gl 5:1
Õp 20:1