fbpx 3D koguduse juhtimiskool - VEDUR | 3D kogudus

3D koguduse juhtimiskool - VEDUR

Hoiatus

Vormile vastamine on suletud.

Vedur on 3D koguduse juhtimiskool, mille eesmärk on kasvatada järgmine põlvkond juhte, kes on põnevil Jeesusest ning varustatud ellu viima Tema antud missiooni. Kooli fookus on I poolaastal enese ning II poolaastal teiste juhtimine.

Praktiliselt näeb see välja nii, et üle nädala kohtutakse ühiseks õppimiseks kolmapäeva õhtuti Tallinnas (juhul, kui on piisavalt huvilisi, avatakse ka Tartu õppegrupp). Kohtumised leiavad aset kell 18-21. Lisaks regulaarsetele kokkusaamistele toimub ka iseseisev õpe: praktilised ja arendavad kodutööd ning Robert Colemani raamatu "Meistri plaan" lugemine (raamatu saab kohapealt).

Veduri õppeaasta algab traditsioonilise väljasõiduga 3.-4. septembril. Teisel poolaastal on plaanis ühine reis, mis võimaluse korral toimub välismaal ning millest osa katab 3D kogudus. Veduri lõpetamine toimub 2023 juunis koguduse suurel ühisel üritusel.

Kooli maksumus on 20€/kuus ehk kokku 180€. Registreeruda saab alloleva vormi kaudu. Registreerimine lõppeb 1. augustil.

Küsimustega saad pöörduda Veduri juhi, Valtrik Pihli poole, tel 55 628 429.

Tule ja õpi Jeesuse eeskujul juhtima ennast ja teisi!