3D koguduse juhtimiskool - VEDUR

Hoiatus

Vormile vastamine on suletud.

Mis on VEDUR?

Tegemist on 3D koguduse juhtimiskooliga, mille eesmärk on kasvatada järgmine põlvkond juhte, kes on põnevil Jeesusest ning varustatud ellu viima Tema antud missiooni. See tähendab, et ühe õppeaastaga (7. september 2018 - 2. juuni 2019) kooli fookus on 1. poolaastal enese ning 2. poolaastal teiste juhtimine.

Praktiliselt näeb see välja nii, et üle nädala kohtutakse ühiseks õppimiseks neljapäeva õhtuti enamasti Tallinnas (teistest linnadest tulles transport kompenseeritakse) kolmeks tunniks (kell 18:15-21:15 vahel) ning nendel nädalatel, kui kokkusaamist pole, toimub iseseisev õppimine. Lisaks toimub veel ka 2 kahepäevast kokkusaamist Tartus ning on võimalik osaleda ka misjonireisil (millest osa kompenseerib 3D kogudus) ning töödata läbi nii Robert Colemani "Meistri plaan" ja Dietrich Schindleri "Jeesuse mudel" raamatud.

Kooli maksumus on 20€/kuus ehk kokku 180€. Registreerimine on selleks aastaks suletud

Rohkem infot on võimalik saada Jakob Remmeli käest (tel. number 58 045 334).