Vajan abi

Iga inimene seisab oma elus silmitsi raskuste ja muredega, mille tõttu võib lootus kaduda ja mis võivad teha haiget. Vahel on tunne, et pole kedagi, kes kuulaks ja suudaks aidata – oled murega üksi. Kuid meie ei taha, et peaksid üksi oma murekoormat kandma, me tahame Sind aidata!

Me oleme kogenud, et Jumal on meie kõrval iga hetk ja aitab meid igast olukorrast läbi. Kuna oleme isiklikult kogenud Jumala armastust ja tuge, tahame ka Sulle seda pakkuda! Oleme valmis Sinuga kokku saama, Su e-mailidele vastama ja Sinu eest palvetama. Ära jää oma murega üksi! Me ei kritiseeri ega mõista Sind hukka, võtame Su vastu nii nagu Sa oled!

Pole ühtegi olukorda, millest Sa välja tulla ei suudaks – Jumalaga on KÕIK võimalik. Ükskõik, mis Sa teinud oled või mis probleemiga Sa praegu võitled, tea, et Jumal armastab Sind ikka! Kirjuta meile oma murest abi@3dkogudus.ee või tule julgelt meie kokkusaamistele ja räägi meie hingehoiu tiimi inimestega.

Kes võib meid lahutada Kristuse armastusest? Kas viletsus või ahistus või tagakiusamine või nälg või alastiolek või hädaoht või mõõk? (Rm 8:35)

Selles kõiges me saame täieliku võidu tema läbi, kes meid on armastanud. Sest ma olen veendunud, et ei surm ega elu, ei inglid ega peainglid, ei praegused ega tulevased, ei väed, ei kõrgus, ei sügavus ega mis tahes muu loodu suuda meid lahutada Jumala armastusest, mis on Kristuses Jeesuses, meie Issandas. (Rm 8:37-39)

Vaata erinevaid teemasid alammenüüst!

Võta meiega ühendust: abi@3dkogudus.ee