Abort

Õnnetu juhus või teadlik otsus? Me kõik teeme vigu ja liigume edasi, kuid alati jäävad meile tagajärjed. Kas sa oled valiku ees - teha aborti või mitte? Oled juba teinud aborti? Me tahame sind toetada ja aidata. Jumal on koos sinuga!

Abort on teadlik otsus surmata oma sündimata laps. Vahel tundub, et see valik on parim, kuna pole rahalisi võimalusi last üles kasvatada või oled veel liiga noor emaks saamiseks. Võib-olla on su lapse isa su maha jätnud ja tundub, et pead ise hakkama saama. Aga me usume, et ükskõik, millises olukorras sa oled, Jumal saab sind varustada ja anda kõik vajaliku, et saaksid selle armsa lapse üles kasvatada. Jumala jaoks on ka see väike loode väga oluline ja armas. Jeremia 1:5 ütleb: "Enne kui ma sind emaihus valmistasin, tundsin ma sind, ja enne kui sa emaüsast välja tulid, pühitsesin ma sinu." Juba enne kõike tunneb Jumal igaüht! Tema jaoks on olulised ka kõik need, kes pole veel sündinudki!

Võib-olla oled sa teinud juba selle otsuse ja süütunne ning valu matavad sind. Võib-olla sa tunned kahetsust ja ei suuda edasi minna. Oled sa palunud Jumalalt andeks ja palunud Tema tervendamist? Jumal võtab iga murtud südame ja teeb selle terveks. See valus olukord on Jumala kätes ja Ta toob sellest välja parima su elu jaoks! Ta on su kõrval, lohutab sind ja pakub oma vabastust. Piibel kinnitab seda! Psalmid 147:3 ütleb: "Ta parandab need, kelle süda on murtud ja seob kinni nende valusad haavad."

Kui soovid oma probleemi jagada, siis võta meiega ühendust. Me tahame sind aidata. Võid tulla 3D koguduse kokkusaamistele või saata meile e-mail abi@3dkogudus.ee.

Veel kirjakohti:
Psalm 139:13-16