fbpx Abort | 3D kogudus

Abort

Ilmselt on meil kõigil unistus elust, mis kulgeks ilma suuremate ootamatuste ja tagasilöökideta. Me kõik teeme aga vigu ja liigume nendest hoolimata elus edasi, kuigi tagajärgede eest peame siiski vastutama. Kas oled hetkel valiku ees, kas teha aborti või mitte? Või oled juba teinud aborti? Me tahame kogudusena Sind toetada ja aidata. Jumal on koos Sinuga! ...

Tule meie kokkusaamisele

Abort on teadlik otsus surmata oma sündimata laps. Vahel tundub, et see valik on parim, kuna pole rahalisi võimalusi last üles kasvatada või oled veel liiga noor emaks saamiseks. Võib-olla on Su lapse isa Su maha jätnud ja tundub, et pead ise hakkama saama. Aga me usume, et ükskõik, millises olukorras Sa oled, Jumal saab Sind varustada ja anda kõik vajaliku, et saaksid selle armsa lapse üles kasvatada. Jumala jaoks on ka see väike loode väga oluline ja kallihinnaline. Jeremija 1:5 ütleb: "Enne kui ma sind emaihus valmistasin, tundsin ma sind, ja enne kui sa emaüsast välja tulid, pühitsesin ma sinu." Jumal tunneb meid juba enne meie sündi! Talle on olulised ka need inimesed, kes pole veel sündinudki!

Võib-olla oled Sa teinud juba otsuse aborti teha ja süütunne ning valu matavad Sind. Võib-olla tunned kahetsust ja ei suuda edasi minna. Aga kas oled palunud Jumalalt andestust ja et ta võiks su südame tervendada? Jumala jaoks on võimalik iga murtud süda terveks teha. See valus olukord on Tema kätes ja Ta toob sellest välja parima Su elu jaoks! Ta on Su kõrval, lohutab Sind ja pakub oma vabastust. Piibel kinnitab seda! Psalmid 147:3 ütleb: "Ta parandab need, kelle süda on murtud ja seob kinni nende valusad haavad."

Kui soovid oma probleemi jagada, siis võta meiega ühendust. Me tahame Sind aidata. Võid tulla 3D koguduse kokkusaamistele või jätta oma kontaktandmed allolevasse vormi ning me võtame sinuga ühendust.

Veel kirjakohti:
Psalm 139:13-16
Jeremija 17:14
2.Korintose 1:3-4
Johannese 14:27
Psalmid 116:7-8

Tule meie kokkusaamisele

Soovid kellegagi rääkida?

Jäta meile oma kontakt ja võtame Sinuga ühendust Sulle sobivas keskkonnas.