fbpx Annetamistingimused | 3D kogudus

Annetamistingimused

Annetamistingimused

1. MTÜ 3D kogudus võtab kodulehe vahendusel vastu annetusi pangalinkide kaudu eurodes. Niisamuti on võimalik annetada MTÜ 3D koguduse kodulehel https://3dkogudus.ee/anneta. Annetamiseks võib ka teha pangaülekande oma internetipangas. Annetamisest taganeda saab ainult enne makse kinnitamist internetipangas. Hiljem annetusest taganeda pole võimalik.

2. Valige sobiv summa (kõik summad on eurodes), võite lisada oma nime ja isikukoodi juhul, kui soovite annetust deklareerida. Annetades kodulehel annab annetaja MTÜ 3D kogudusele nõusoleku esitatud isikuandmete töötlemiseks. MTÜ 3D kogudus töötleb annetajate isikuandmeid üksnes seadustest tulenevate kohustuste täitmiseks.

3. Teid suunatakse Maksekeskus AS lehele. Valige sobiv internetipank lehe jaotisest “Vali makseviis”.Pangalingi abil annetamise võimaluse tehniline lahendus sarnaneb e-poe formaadile, ent tulenevalt annetamise kui tegevuse iseloomust ei kohaldu tavapärased e-poe tingimused, sh puuduvad tarneviisid, tagastustingimused, taganemisõigus jms.Annetamisest taganemise võimalus pärast ülekande sooritamist puudub. 

MTÜ 3D kogudus on isikuandmete vastutav töötleja. MTÜ 3D kogudus edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskuse AS-le. 

Kodulehel kogutud isikuandmete vastutavaks töötlejaks on MTÜ 3D kogudus, registrikood 80321221, e-post: juhatus@3dkogudus.ee. Isikuandmeid kogume ja töötleme üksnes vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele ning kooskõlas mistahes muude õigusaktidega, mis reguleerivad isikuandmete kaitset. MTÜ 3D kogudus ei edasta kogutud isikuandmeid kolmandatele volitamata isikutele. 

Täiendavad küsimused isikuandmete töötlemise kohta ja muud isikuandmete töötlemisega seotud taotlused või avaldused palume esitada juhatus@3dkogudus.ee.