Koguduse väljasõidud

NB! Kuniks Eestis on eriolukord (vaata ka 3D juhatuse pöördumist seoses eriolukorraga), ei toimu koguduse väljasõite, üritusi ega muid kokkusaamisi näost näkku.

Koguduse väljasõidud on mõeldud nii 3D koguduse liikmetele kui ka kõigile teistele huvilistele. Väljasõidud sisaldavad endas kolme olulist osa:

• visiooni jagamine Piiblist ja koguduse DNA-st lähtudes,
  • informatsiooni jagamine ürituste ning muude tegevuste ja toimuva kohta,
  • palveaeg individuaalselt, väikestes gruppides ja ühiselt kogudusega.

Need pühapäevad on ühtlasi 3D koguduse suurimad regulaarsed üritused, tuues kokku noored Tallinnast, Tartust, Pärnust ja Viljandist.

Väljasõitudel kõlab alati hea ülistusmuusika, toimuvad tegevused õues ja/või sees ning heaks kombeks on alati ühiselt süüa.

KOGUDUSE KOGUNEMISED AASTAL 2020:

18.-19. aprill – suhete väljasõit: seks(r)evolutsioon - jääb ära!

17. mai - Tallinna ja Tartu sündmused

23.-24. juuni – jaanipäev terve kogudusega

19. juuli – rannaaeg Pärnus

13.-16. august – VÕIMALUSTE FESTIVAL

6. september – 3D koguduse 10. aastapäev!

22. november – väljasõit terve kogudusega

31. detsember – aastavahetus Tartus ja Tallinnas

Ülejäänud pühapäevadel kohtume kogukondades koguduseliikmete kodudes (eriolukorra ajal Skype'is jm veebiplatvormidel).

Kui Sa soovid väljasõitude kohta rohkem teada saada, siis võta julgelt ühendust kogukonnajuhtide või juhatuse liikmetega või saada sõnum koguduse Facebooki lehe kaudu.

Hoia silm peal ka 3D koguduse Facebooki eventidel!