Koguduse väljasõidud

Koguduse väljasõidud on mõeldud nii 3D koguduse liikmetele kui ka kõigile teistele huvilistele. Väljasõidud sisaldavad endas kolme olulist osa:

• visiooni jagamine Piiblist ja koguduse DNA-st lähtudes,
  • informatsiooni jagamine ürituste ning muude tegevuste ja toimuva kohta,
  • palveaeg individuaalselt, väikestes gruppides ja ühiselt kogudusega.

Need pühapäevad on ühtlasi 3D koguduse suurimad regulaarsed üritused, tuues kokku noored Tallinnast, Tartust, Pärnust, Jürist ja Viljandist.

Väljasõitudel kõlab alati hea ülistusmuusika, toimuvad tegevused õues ja/või sees ning heaks kombeks on alati ühiselt süüa.

2019. aasta väljasõidud:

• 20. oktoober - apologeetilised debatid Tartus ja Tallinnas (info peagi tulekul)
  • 23.-24. november - kahepäevane suhete väljasõit Nelijärve puhkekeskuses
  • 31. detsember - 1. jaanuar 2020 - aastavahetus: lokaalsed sündmused Tartus ja Tallinnas

Kui Sa soovid väljasõitude kohta rohkem teada saada, siis võta julgelt ühendust kogukonnajuhtide või juhatuse liikmetega või saada sõnum koguduse Facebooki lehe kaudu.

Hoia silm peal ka 3D koguduse Facebooki eventidel!