fbpx Rakvere väljasõit 2022 | 3D kogudus

Rakvere väljasõit 2022

Kas ja millal Sina viimati Rakveres käisid? Mis siis, kui ma ütlen Sulle, et seal on midagi/kedagi veel lahedamat kui AQVA Spa või ööjooks? Rakveres on Karmeli kogudus (loe: 3D koguduse sõprus- ja eestpalvekogudus).

Kutsume Sind 27. novembril Rakverre, et külastada Eesti üht noortepärasemat ning kohalikul tasandil ühiskondlikult aktiivsemat kogudust ning avastada põneva ajalooga kohalikku linnust ja hubast ning kodust linna.

Tule nagu oled! Oodatud on 3D koguduse liikmed aga ka kõik, kes on sedasorti väljasõidul esimest korda.

KAVA
10.4011.00 Saabumine
11.0012.30 Teenistus Karmeli koguduses
13.1514.00 Lõuna Rakvere Linnuses
14.1515.45 Rakvere Linnuse ekskursioon / vaba aeg Rakvere linnas
15.45 Tartu buss asub tagasiteele
16.00 Tallinna buss asub tagasiteele

REGISTREERIMINE

Väljasõit on tasuta, kuid osalemiseks tuleb end hiljemalt 21. novembriks registreerida.

Tegelik kulu osaleja kohta on ca 37 €, mille tasub 3D kogudus. Soovi korral võid teha kogudusele omapoolse annetuse.

TRANSPORT

Transport on korraldatud bussidega Tallinnast ja Tartust.
Lisainfo mõned päevad enne üritust kodulehel ja Facebookis.

Kui vajad transporti Pärnust, võta ühendust kogukonnajuhiga.

NB. Kui valisid registreerimisel transpordiks bussi Tallinnast või Tartust, aga oled haigestunud või ei plaani bussile tulla, anna sellest esimesel võimalusel teada. Kogudus tellib bussid vastavalt sõitjate arvule ning Sinu (mitte)tulemine võib olla määrav bussi (suuruse) valimisel.

KONTAKTID
Täpsemate küsimuste korral kontakteeru korraldusmeeskonnaga:
Transport –  Mart Noole, tel. 55657921, martnoole@gmail.com
Asukoht – Liis Annus, liis.annus@gmail.com