fbpx 1. ja 2. peatükid | Teenistus | 3D kogudus

1. ja 2. peatükid

 

1. Mida räägivad Luuka evangeeliumi esimesed peatükid Jumalast? Milline on Sinu ettekujutus Jumalast? Milline ettekujutus võiks olla Jumalal Sinust?

2. Milliseid prohvetlikke sõnumeid võib leida Luuka evangeeliumi esimestest peatükkidest? Kas ja milleks peaks Jumal andma inimestele tõotusi? Mida võiks Jumal Sinu elust unistada ja kuidas see unistus võiks täide minna?

3. Kuidas tuleb Luuka evangeeliumi esimestes peatükkides esile vaimumaaailm? Kuidas saab eristada pahavaimu ja Püha Vaimu?

4. Kuidas muutis Jumala sekkumine Sakariase ja Eliisabeti elulugu, abielu ja perekonnalugu? Kuidas muutis Jumal Maarja ja Joosepi elulugu, abieli, perekonnalugu? Kas ja kuidas võib Jumal muuta Sinu elulugu, peresuhteid, missioonitundlikkust?