fbpx Visiooni meeskond töötab! | 3D kogudus

Visiooni meeskond töötab!

Laupäev, 1. oktoober 2016

Alates eelmisest nädalast (19. septembrist) oleme igal esmaspäeval saanud kokku Paides inimestega nii Tartust kui ka Tallinnast, eesmärgil mõelda läbi, sõnastada ning presenteerida 3D koguduse jaoks selge identiteet. Siiamaani julgen ma oma seisukohalt öelda, et seal toimuv ajurakkude kärssamine ning pingeline lausete ümbersõnastamine on loomas vägagi meeldivat aroomi – Kristuse head lõhna Jumalale! On tõeline privileeg teha koostööd niivõrd erinevate inimestega ja olles ise noorim meeskonnas, näen ma, et keskkond, kus me tegutseme, on koht kus kõigi mõtted ja arvamused saavad arvestatud selleks, et luua ühiselt parim võimalik imidž inimestele väljaspool kogudust ja ka parim võimalik alus inimestele koguduse sees. Meeskond, mille pastor Jakob on kokku pannud sellel eesmärgil, on värvikas, motiveeritud ning valmis andma endast parima panuse, et täita oma ülesannet.

Kuigi tööd on küllaga ja usinasti vaja teha, olen ma kogenud, et teha seda koos oma vendade ja õdedega Kristuses, jätab ka ruumi momentideks, mis on meeldejäävad ja meelt lahutavad tasemel, mis loovad vaba keskkonna, kus keskenduda, ilma et üldine produktiivsus kannataks.  Loomulikult ei puudu koosolekutest ka ühine söömine ja osadus (kui veab, saab ka torti) ning autosõidud Paidesse kohale ja tagasi on andnud väga häid võimalusi jagada oma elust ning ehitada üksteist üles tulevaseks nädalaks.

Kutsun teid kõiki üles palvetama meie koguduse eest, sest see neli kuud kestev hooaeg on alles ettevalmistusprotsess väga suurteks asjadeks, sest kui me oleme lõpuks varustatud selge identiteedi, visiooni ning kõige muu vajalikuga, siis Jumal läkitab meid ka välja kasutama seda, millega ta meid varustanud on. Olen vägagi põnevil nägema, mis Jumal hakkab tegema järgmise paari kuu jooksul, sest juba praegu on selgelt nähtav, et ta on meid ette valmistas millegiks erakordseks ja elumuutvaks!

Artur Sirk