fbpx Seik 3D koguduse algusest | 3D kogudus

Seik 3D koguduse algusest

Esmaspäev, 2. september 2019

Septembri kuu esimesel pühapäeval 9 aastat tagasi olime umbes kella 9:30ks kogunenud Tartus kino Ekraan välisukse juurde. Kõigil, kes seal seisid, olid käed täis helitehnikat või muud teenistuseks vajalikku. Olime korduvalt harjutanud, kuidas loetud minutitega panna üles bänditehnika ja luua kõik eeldused edukaks teenistuse korraldamiseks. Mäletan selgelt, et pärast selle teenistuse lõppu mõtlesime meeskonnaga, et see oli küll korda läinud kokkusaamine, kuid samas tajusime, et kogudus on midagi oluliselt enamat kui lihtsalt üks üritus. Aja jooksul on meie pilt kogudusest oluliselt avardunud liikumiseks, kes proovinud elada kogudusena mitte ühel päeval vaid iga päev. Selle käigus oleme täna 9 aastat hiljem (!) Jumala armust kasvanud suureks perekonnaks. Kuigi enam ei tunne kõik liikmed teineteist, püüdleme koos selle poole, et kõik saaksid tundma Jeesust.

Isiklikult usun, et väga palju on veel ees, mida Jumal 3D koguduse kaudu alles teha tahab. On olemas jätkuvalt erinevaid paiku ja põlvkondi üle Eesti, kelleni me veel ulatunud pole. Olgu meie hoiak nagu Jesaja oma, kui ta ütles: “Vaata, siin ma olen, läkita mind!” (Jesaja 6:8)

Kallis 3D kogudus, parim on alles ees!
Jakob