Viljandi väljasõit

Hoiatus

Vormile vastamine on suletud.

Jõulukuu alguses kohtume koguduseliikmete, nende sõprade-tuttavatega ja muude huvilistega Viljandi lennukitehases ühisel väljasõidul.

Kui oled osa mõnest 3D kogukonnast või lihtsalt uudishimulik 3D koguduse suhtes, oled väga oodatud. Usume ja loodame, et meie seltskonnas tunnevad end nii introverdid kui ekstraverdid hästi. Saame koos tähendusrikast aega veeta: tutvuda, süüa ja õppida jutlusest midagi uut Jeesuse kohta.

Transpordi korraldame bussidega Tallinnast, Tartust ja Pärnust.

Osalemiseks palun täide lehe lõpus olev vorm. Tänu sellele saame arvestada sinu bussikohaga ja korraldada paremini lõunasööki.

Osalemine on kõigile tasuta, kuid vajalik on registreerimine.
Sinu andmeid kasutatakse ainult konkreetse väljasõidu korraldamiseks.

Aitäh!

Viljandi väljasõit toimub 2. detsembril 2018 kl 12-17 VILJANDI LENNUKITEHASES (Hariduse 12a).
Vt ka: Facebooki event

NB! Selga tasub panna soojad riided, sest ees ootab ka jalutuskäik õues!

TRANSPORDI INFO:
PALUME MITTE HILINEDA!!!
Tallinna buss väljub kell 9.30 Balti jaama vastast, Nunne tänava alguses asuvast bussiparklast.
Tallinna buss peatub Jüri Gümnaasiumi ees kell 10.00. Vastutav isik Hanna Liivia Teller 5304 1483

Tartu buss väljub kell 10.45 Vanemuise teatri eest parklast- Vastutav isik Kirke Laura Allik 5204465

Pärnu buss väljub kell 10.30 Port Artur 2 parklast (Laia tänavaga külgnev)- Vastutav isik Jessika Buht 58204130

Küsimuste korral kirjuta 3D koguduse Messengeri.

Pilt: