fbpx Võimaluste Festival "X-treme" | 3D kogudus

Võimaluste Festival "X-treme"

Ekstreemsus ehk äärmuslikkus on midagi tavapärasest erinevat. Midagi, mille esinemise tõenäosus on pigem 1-2% kuivõrd 98-99%. Positiivses mõttes võib ekstreemsusega seonduda mõni seikluslik ja kaasahaarav spordiala või miks mitte kasvõi viimastel aastatel julgelt Ukraina eest seisnud Volodymyr Zelenskyy. Negatiivse poole pealt võib mõtetesse kerkida mõni haruldane haigus, terrorism või midagi veel kohutavamat. 

Ka kristlaseks olemist võib pidada ekstreemsuseks. Juba 2000 aastat tagasi oli Jeesuse olemus inimeste jaoks üllatuslik ning tekitas ühiskonnas nii head kui ka kriitilist vastukaja. Ka tänasest ühiskonnas, eriti Eestis, on kristlik maailmavaade ja sellest lähtuvate väärtuste kehastamine selgelt ebatavaline. Andmaks ekstreemsuse sisule hinnangut, on aga vaja astuda samm lähemale, kohtuda nendesamade “ekstreemsete inimestega”, kuulda lugusid ning analüüsida seejärel, kas äärmuslikkuse taga peitub ennekuulmatu armastus või pime usk.

Võimaluste festival on Sul võimalus tutvuda Jeesusega ning temast põneval olevate inimestega, olles seejuures aga Sina ise. Oodatud on kõik inimesed, sõltumata maailmavaatest või usulisest kuuluvusest.

3D koguduse kümnes suvefestival VFX toimub 27.-30. juulil Voore Puhkekeskuses, Jõgevamaal.

Puhkekeskus asub looduskaunis kohas. Meie rõõmuks on seal välibassein, suur liivarannaga tiik, liivakattega palliplats, muruväljakud, saunad jm.

TRANSPORT
Transport on korraldatud bussidega Tallinnast/Tartust ja auto(de)ga Pärnust.

KAVA
Peagi tulekul.

REGISTREERIMINE & OSALUSTASUD
Üritus on tasuline ja vajab eelnevat registreerimist.

  • Täispilet – 90 € (ööbimine siseruumis), 70 € (ööbimine telgis)
  • Sooduspilet (kuni juuni lõpuni registreerinud ja osalustasu maksnutele) – 80 € (ööbimine siseruumis), 65 € (ööbimine telgis)
  • Lapsed 4–12a – 30 €
  • Lapsed 0–3a – tasuta
  • VIP pilet* – 10 €
  • Päevapilet**  – 30 €

* Kui Sa oled esimest korda „Võimaluste festivalil” ja ei kuulu ühtegi kogudusse, kehtib Sulle esmaosaleja pilet 10 €.
** Päevapilet ei sisalda ööbimist. Kui tuled näiteks kaheks päevaks ja ostad kaks päevapiletit, tuleb ööbimiseks kaasa võtta isiklik telk. 

Reaalne kulu osaleja kohta on ca 140 €, millest osa katab 3D kogudus.

! Registreerimine jõustub osalustasu maksmisel !

Registreerimine lõpeb 17. juulil, mil on ka viimane päev osalustasu maksmiseks. 
Osalustasu palume kanda MTÜ 3D kogudus arveldusarvele EE262200221051683899. Selgitusse märgi enda nimi ja "VFX”.

Ürituse maksumus sisaldab ööbimist, toitlustust, transporti bussidega Tallinnast/Tartust ja auto(de)ga Pärnust ning kohapealset programmi ja tegevusi.

Ööbida saab nii majades kui ka telkides. Ööbimiskohtade arv siseruumides on piiratud, kohti jagatakse osalustasude laekumise järjekorras.

NB! Alaealistel on osalemiseks vajalik lapsevanema nõusolek allkirjastatud kujul. Nõusoleku lehe faili saad alla laadida SIIT. Palume lapsevanema või eestkostja poolt (digitaalselt) allkirjastatud vorm saata meilile neameamy@gmail.com enne üritust või võtta paberkandjal üritusele kaasa.
 
KONTAKTID
Täpsemate küsimuste korral kontakteeru korraldusmeeskonnaga:
Osalustasud –  Kristi Naagel, kristi.novikov@gmail.com
Muud korralduslikud küsimused – Amy Neame, tel. 53461022, neameamy@gmail.com

Palun märkige lapse/laste info ühe paarilise poolt, et vältida topeltinfot.