fbpx Alkoholi-ja narkosõltuvus | 3D kogudus

Alkoholi-ja narkosõltuvus

Igaühel meist on oma probleemid. Ka sõltuvused on rohkem levinud, kui me ise endale vahel tunnistada tahaks. Võitlus sõltuvustega võib paista raske ja lootusetu, kuid tea, et Jumal saab Sind sellest välja tuua. Ta armastab Sind ja tahab Sind vabastada ahelaist, mis sind kinni hoiavad. Kui tunnistad Jumalale, et Sul on probleem ja vajad abi, siis Ta toob Su sellest välja! Ükski olukord pole Jumalale lootusetu ega võimatu! ...

Tule meie kokkusaamisele

Sõltuvus on justkui orjus, mis hoiab Sind enda haardes ega lase lahti. Ta paneb Sind aina rohkem enda tahtmist tegema ja ühel hetkel avastad, et oled sõltuvuse lõksus ning väljapääsu ei paista. Ometi on olemas väljapääs – JUMAL. Ta armastab Sind ja tahab Sulle parimat! Jesaja 41:10 ütleb: „Ära karda, sest mina olen sinuga; ära vaata ümber, sest mina olen su Jumal: ma teen su tugevaks, ma aitan sind, ma toetan sind oma õiguse parema käega!“ Jumal tahab Sind aidata! Ära jää oma murega üksi! Sa vajad abi, et sõltuvusest välja tulla ja elus uus lehekülg keerata.

Üksi pole lihtne sõltuvuste vastu võidelda, kuid ilmselt on Sul sõpru ja lähedasi, kes tahavad Sind sellest välja tulemisel toetada. Sinust hoolitakse, ja isegi kui sa ise tahaksid alla anda, siis on inimesi, kes on nõus sinuga koos võitlema.. Eestis on ka mitmeid tugiprogramme, mis tegelevad sõltuvusest välja aitamisega. Ära unusta, et Sa pole ainuke, kellel on sõltuvus. On väga palju inimesi, kes on sõltuvustest välja tulnud ja kelle elu on täielikult muutunud tänu Jumalale. Tutvu näiteks Lootuse küla tunnistustega. Ükskõik, kus Sa oma elus praegu oled - tea, et on väga palju inimesi, kes kogevad sama, mida Sina. SA EI OLE ÜKSI! Filipi kiri (4:13) julgustab, et me suudame kõik Tema läbi, kes teeb meid vägevaks.

Kui sa tunned, et tahad antud teemal oma muret meiega jagada, siis aitame Sind rõõmuga. Oleme valmis Sind kuulama ja toetama! Võid tulla 3D koguduse kokkusaamistele või jätta oma kontaktandmed allolevasse vormi ning me võtame sinuga ühendust.

Veel kirjakohti:
1Kr 10:13
Js 40:31
Jer 17:14
Gl 5:1
Õp 20:1

Tule meie kokkusaamisele

Soovid kellegagi rääkida?

Jäta meile oma kontakt ja võtame Sinuga ühendust Sulle sobivas keskkonnas.