fbpx Seeria "Armastuse keeled" | 3D kogudus

Seeria "Armastuse keeled"

Reede, 22. jaanuar 2021

Elukestvad suhted - olgu siis pereliikmetega, sõpradega, kolleegidega või ka paarisuhte kontekstis - vajavad teadlikku pühendumist. Selleks peame olema aga samal lainel nendega, kellega suhteid hoida igatseme.

Ameerika kirjanik doktor Gray Chapman on kirjutanud tänaseks maailmas laialdaselt levinud ja tunnustatud raamatu “Armastuse 5 keelt”, mis tutvustab meile 5 armastuse keelt - teenivad teod, tunnustussõnad, füüsiline puudutus, kvaliteetaeg ja kingitused.

Kõik me oleme Jumala poolt loodud armastuse kogemust igatsema, igaüks aga tajub seda enim just tema esimese armastuse keele kaudu. Seetõttu on armastuse keele kontseptsiooni mõistmine ja tajumine igasugusel tasandil suhte jaoks ainult positiivne.

Rohkem infot armastuse keelte ja kõikide samateemaliste raamatute kohta vaata: https://www.5lovelanguages.com/5-love-languages/

Selles seerias: 

  1. Teenivad teod - Kristi Novikov
  2. Füüsiline puudutus - Claus-Kennerth Tikki
  3. Tunnustussõnad - Jaanika Kišunas
  4. Kvaliteetaeg - Kaisa Tamme
  5. Kingitused - Hanna Rebeka Leinštrep

Põnev praktiline pool:
Leheküljel https://www.5lovelanguages.com/quizzes/ saab teha erinevaid armastuse keelte väljaselgitamise teste. Võid neid ise teha, kuid jagada ka kogukonna liikmetele :) 

Kaisa Tamme
3D õpetuse haru