fbpx Aitame Ukrainas Hersoni inimesi | 3D kogudus

Aitame Ukrainas Hersoni inimesi

Reede, 25. märts 2022

Ukraina sõjaline kriis on pannud ka meie kogudust küsima eneselt: "Kuidas saaksime meie kõige paremini aidata Ukrainat ja sealset rahvast?"

Oleme 3D kogudusega kogunud märtsi jooksul annetusi Ukraina heaks ning selle tarbeks saanud ka ühe suurema annetuse USA koguduselt, Second Chance Church-ilt. Kõik kogutud raha on läinud nii Ukraina baptistikoguduste sotsiaaltöö jaoks kui ka Ukrainas tegutsevale Hersoni kogudusele, mis on varasemalt aktiivselt kohalikke puhta joogiveega varustanud ning praegugi võimalikult palju kohalikele abi pakkumas.

Eriliselt on südametele jäänud seesama kogudus Hersoni linnas, mis on juba okupeeritud Vene armee poolt. Samal ajal, kui venelased tahavad, et kohalikud küsiksid süüa AINULT neilt ja vastutasuks saada nende nõusolekut, et linnas vahetuks võim, ei taha ukrainlased alla anda. Selle tulemusena püüavad venelased tekitada linnas näljahäda.

Hersoni kogudus on juba meie saadetud rahaga saanud palju korda saata. Neil on tekkinud oma võimalused, kuidas meie annetusi sularahana välja võtta ning millega saavad nad toitu osta ja seda abivajajatele jagada. Kogudus on aitamas kohapeal lapsi, leskesid, eakaid, erinevaid peresid - kõiki abivajajaid nii kogudusest kui ka väljastpoolt. See on olnud eriline Jumala armastuse kogemus paljudele kohalikele! Oleme nendega tihedas kontaktis pastor Meego Remmeli kaudu, kes on ka kohaliku Hersoni koguduse pastoriga isiklikult tuttav ning käinud varasemalt ka kohapeal külas.

See on reaalne võimalus, kuidas saame aidata neid, keda keegi teine aidata ei saa! 

Oleme endiselt Hersonit toetamas ja kogume annetusi:
Saaja nimi: MTÜ 3D kogudus
Konto number/IBAN: EE262200221051683899
Selgitus: Ukraina toetuseks

Kui soovid samuti Hersoni koguduse tegemistega kursis olla, siis oleme tekitanud Slacki kanalil selleks eraldi chati #ukraina. SIIA VAJUTADES on Sul võimalus liituda 3D koguduse Slacki suhtluskanaliga, kus liigub info nii Ukraina kui ka muude koguduste tegemiste kohta.