fbpx 3D koguduse teenistus "Tavalised inimesed" | 3D kogudus

3D koguduse teenistus "Tavalised inimesed"

Võib-olla oled märganud, et elame justkui kuulsuse järele janunevas maailmas, kus ülistatakse võitjaid ja inimese järgijate arv määrab tema väärtuse. Kirjeldatud ühiskonnas läheb evangeeliumi sõnum vastuollu kultuurinormide ja sotsiaalsete hoiakutega. Seetõttu tuleb sageli paljudele üllatusena, et Jumalale ei avalda muljet niivõrd meie hea välimus, anded, võimekus ja silmapaistvad kingitused, kuivõrd alandlikkus ja Tema ligiolu otsiv süda. Jumal otsib tavalisi inimesi, kes hüüavad Talle: “Minust endast jääb väheks, aga sinu kaudu saam ma kõike teha!” 

Just teemale “Tavalised inimesed” keskendubki 3D koguduse teenistus, mis toimub 26. novembril algusega 11:00 Tallinna Meriton Spa Hotellis. Üritus on tasuta! OLED VÄGA OODATUD!

Kõnelejana astub seekord üles Teri McCarthy, kes kõneleb teemal “Tavaliste inimeste potentsiaal erilise Jumala kaudu”.  Dr Teri McCarthy on USA päritolu koolitaja, õpetaja ja kõneleja, kes on õpetanud ja viinud läbi uurimusi rohkem kui 60 riigis. Praegu juhib ta direktorina The Leadership Anvil´i haridusprogrammi, kus töötab koos oma abikaasa dr Daryl McCarthyga ülikoolides teenivate kristlike akadeemikute varustamiseks, koolitamiseks ja volituste andmiseks kogu Euroopas. Teri ja Dary elavad Kansase osariigis Olathes ja käivad Blue Valley kogukonnakirikus. Neil on kaks abielus last ja kuus lapselast.

KAVA
Peagi lisandub!!

TRANSPORT
Kuna teenistus toimub Tallinnas, siis korraldame transpordi vaid Tartust ja Pärnust transpordi vajajatele. Seetõttu palume regavormi täita vaid neil, kes soovivad koguduse korraldatud transpordist osa saada.
Transpordi info tulekul!

KONTAKTID
Täpsemate küsimuste korral kontakteeru korraldusmeeskonnaga:
Transport – Rainer Pirn, tel. 53992271, pirnrainer5@gmail.com
Asukoht - Liis Annus, liis.annus@gmail.com
Programmijuht - Amy Neame, tel. 53461022, neameamy@gmail.com