fbpx 3D 13. sünnipäev | 3D kogudus

3D 13. sünnipäev

×

Hoiatus

Vormile vastamine on suletud.

3. septembril tähistab 3D kogudus Tartus Athena Keskuses oma 13. sünnipäeva. Sünnipäevalise jaoks on nagu ikka sel päeval kõige tähtsamad inimesed, kes kohale tulevad. Seetõttu tahame öelda, et ükskõik kas ja mil määral oled kogudusega varasemalt seotud olnud, OLED VÄGA OODATUD!

Sel aastal räägime koguduse sünnipäeval sügavusest ja lähedusest. Iga inimene igatseb omada erilisi, sügavaid ja lähedasi suhteid teiste inimestega. Sünnipäeval räägime aga sellest, kuidas kõige tähenduslikum, lähedasem ja sügavam suhe võib olla üksnes oma Looja Jumalaga. Tule ja saa osa tähistamisest ja lähenda läbi kiituse, palve, ülesehitava sõnumi ja isiklike vestluste oma suhet koguduse inimeste ja Jumalaga. Vaatame tagasi sellele, mida Jumal on juba teinud ning sirutume selle poole, mis on alles ees.

KAVA
14.30-15.00 Kogunemine 
15.00-15.45 Tervitus, muusika, oluliste hetkede ja inimeste esiletoomine
15.45-16.30 Suupisted ja sünnipäevakringel
16.30-18.00 Muusika ja kõne “Läheduses Jumalaga” 

TRANSPORT
Transport on korraldatud bussiga Tallinnast. Bussi väljumise asukoha ja kellaaja saadame Sulle e-postile ja lisame kodulehele mõned päevad enne sündmuse toimumist. Pärnust tulijatel palume küsida transpordi infot Pärnu kogukonnajuhilt.

KONTAKTID
Täpsemate küsimuste korral kontakteeru korraldusmeeskonnaga:
Asukoht, toitlustus – Liis Annus, liis.annus@gmail.com
Transport – Rainer Pirn, tel. 53992271, pirnrainer5@gmail.com
Muud korralduslikud küsimused – Amy Neame, tel. 53461022, neameamy@gmail.com

REGISTREERIMINE
Palun registreeri end, et saaksime Sulle tagada transpordi ja toitlustuse. Registreerimine on avatud 30. augusti õhtuni.