fbpx 3D suvepäevad "Avatud uksed” | 3D kogudus

3D suvepäevad "Avatud uksed”

3.-4. augustil 2024 Pärnumaal, Valgeranna Puhkekeskuses
3D koguduse suvepäevad toovad kokku nii lapsed, noored kui ka täiskasvanud. Kohtuvad nii ammused sõbrad kui ka need, kes alles tulevad vaatama, mille ja kellega tegu. Veedame koos kaks sisukat ja aktiivset päeva Eestimaa suvesüdames - Pärnumaal.

Suvepäevade teema on "Avatud uksed", mis väljendab igatsust olla avatud kogudus. Soovime, et meie elu oleks avatud teistele inimestele ja meie suhe Jumalaga oleks jagatud kõigiga. Igatseme olla avatud perekond, kes koguneb iganädalaselt kogukondades ja elab avatud elu. Meie uksed on avatud – tule nagu oled!

3D koguduse 14. sünnipäev
Suvepäevade raames tähistame ka 3D koguduse 14. sünnipäeva. Oleme jõudnud kogudusena põnevasse ikka ning tahame uut aastat ühiselt alustada.

Ürituse kava
Suvepäevad kestavad kaks päeva ning on täidetud mitmekesise programmiga, milles on oluline koht inimeste lugudel, ülesehitavatel kõnedel ja ülistusmuusikal. Seda kõike täiendab aga vaba aeg, mida on võimalus vastavad soovile rohkem või vähem täita aktiivsete juhitud tegevustega. Üritus sobib nii introvertidele kui ka ekstravertidele, pakkudes midagi igaühele.

Osalustasud
Üritus on tasuline ja vajalik on eelnev registreerimine enne 28. juulit:

• Osalustasu: 69€
  • Noortele kuni 19a (k.a): 49€
  • VIP pilet (juhul, kui osaled esimest korda 3D koguduse üritusel): 29€
  • Lastele 4-12a: 20€
  • 0-3a: tasuta

Osalustasus sisaldub ööbimine siseruumis / kämpingutes, toitlustus, programm, bussitransport Tallinnast, Tartust ja Pärnust.

*Tegelik kulu ühe osaleja kohta on 115eur, millest osa katab 3D kogudus.

Registreerimine jõustub osalustasu laekumisel. Palun kanna osalustasu 3D koguduse kontole:
MTÜ 3D kogudus
EE262200221051683899 (Swedbank)
Selgituseks märkida: Suvepäevad, oma nimi

Orienteeruv programm
Laupäev, 3. august
08:00 Start Tallinnast ja Tartust
10:30 Saabumine suvepäevadele (võimalusel check-in)
10:30 Vaba aeg, tegevused, rand
12:30 Lõuna
13:30 Vaba aeg, rannas olemine, organiseeritud tegevused!
16:00 Teenistus “Avatud uksed”
18:00 Õhtusöök
19:00 Vaba aeg, meelelahutus, Rannamängud
21:00 Õhtune teenistus “Avatud elu”

Pühapäev, 4. august
8:00 Hommikusöök
9:30 Hommikune programm
11:00 Meelelahutus ja ujumine
12:30 Lõunasöök
13:30 Vaba aeg, meelelahutus, erinevad tegevused + rand
16:00 Lõpuprogramm
18:00 Õhtusöök
19:00 Kojusõit

Transport täpsustamisel
Start Tallinnast ja Tartust on orienteeruvalt kell 8:00. Pärnust saab bussiga Valgeranda umbes kell 10:00.

Lapsed ja noored
Alaealistel on üritusel osalemiseks vajalik lapsevanema nõusolek. Nõusoleku vormi saadame Sulle registreerimise järel e-kirjaga.
NB! Sellel üritusel pakume eriprogrammi ka lastele.

Kontaktid
Majutus, registreerimine, toitlustus, lapsevanema nõusolek - Liina-Liis Nõmm, liinaliis.nomm@gmail.com, tel 53470037
Muud korralduslikud küsimused - Henrik Prangel, henrik.prangel@gmail.com

Palun märkige lapse/laste info ühe paarilise poolt, et vältida topeltinfot.