fbpx Suhete väljasõit | 3D kogudus

Suhete väljasõit

Hoiatus

Vormile vastamine on suletud.

Oled väga oodatud suhete väljasõidule!

Aeg: 3.-4. november
Koht: Nelijärve puhkekeskus
Facebooki event

Ükskõik, kas oled suhtes, abielus või vallaline, võid olla kristlane või täitsa usuvõõras - suhetele tasub mõelda ning treenida ennast selles vallas. Elukvaliteet ja ühiskonna tervis lähtub paljuski just suhetest ju. Ja ülioluline on see teema ka indiviidi tasandil - iga inimene igatseb armastust - aga kust seda leida ja kuidas hoida?

Oleme 3D kogudusega ette valmistanud suhete väljasõidu, kus õpime üheskoos oma suhetele head vundamenti laduma. Seekordne väljasõit kestab kaks päeva (!) ning toimub ilusas Nelijärve Puhkekeskuses, Aegviidu külje all.

Registreerunutel tuleb kanda osalustasu 3D koguduse kontole: EE262200221051683899. Selgitusse: "Nimi, väljasõit".
Väljasõidu maksumus (sisaldab transporti, ööbimist ja 3 toidukorda): 25€ tavahind, 15€ (üli)õpilastele.

Väljasõidu kava:

3. november, laupäev
11:30    saabumine
12:30    Jakob Remmel "Suhete mõju"
Joel Markus Antsoni ja Meego Remmeli arutelu "Suhted, abielu ja perekond Jeesuse järgi"
14.00    lõunasöök
15:00    vallalistele noormeestele ja tütarlastele kõnelevad vastavalt Tiidrek Nurme ja Jael Puusaag teemal "Hea elu ja heaolu vallalisena".
Paaridele räägivad samaaegselt Sven ja Karin Veedla "Suhtlemine ja kriisid paarisuhtes".

16.30    vaikne aeg
18.00    õhtusöök
19.00    "Missiooniga elu ja suhted": paaridele räägivad Tiidrek ja Maili Nurme, vallalistele samal teemal Mathias ja Iren Mõttus
20.30    vestlused gruppides
21.00    saun ja vaba aeg

4. november, pühapäev
8-10:00    hommikusöök
9:00    Q & A PAARIDELE: Meelis ja Karmen Maikalu "Kuidas leida ja hoida lähedust?"
10:00 Q & A VALLALISTELE: Meelis ja Karmen Maikalu "Kuidas leida ja hoida lähedust?"
11.00   vaba aeg
11.30   ühine aeg, kõneleb Meego Remmel teemal "Kuidas on võimalik armastada - surmani?"
13:00  kojusõit