fbpx 3D Suhete Väljasõit | 3D kogudus

3D Suhete Väljasõit

Hoiatus

Vormile vastamine on suletud.

Kas tabad end vahel mõtlemas suhetest? Tahaksid neisse rohkem sügavust ja mõistmist? Viia oma paarisuhe uuele tasemele? Või hoopiski näha vallalisuses rohkem võimalusi kui takistusi?

3D Suhete Väljasõit on sisukas, meid kõiki puudutavate teemade, mõnusate puhke- ja suhtlemise hetkedega 2-päevane üritus Nelijärve Puhkekeskuses Harjumaal. Käsitleme kolmedimensioonilisi suhteid ja püüame mõtestada, kuidas nii vallalisena kui paarisuhtes olles hoida oma suhteid tasakaalus emotsionaalselt, füüsiliselt ja vaimulikult. Esimese õhtu lõpetame ülistus-palveõhtuga.

Üritus on suunatud nii vallalistele kui suhtes inimestele, sõltumata usulisest taustast.

Ööbimine ja programm on korraldatud 1.-2. aprill Nelijärve Puhkekeskuses.

HINNAD

Väljasõit on tasuline:
täiskasvanud 59 €
kuni 19.aastased (k.a) 39 €
lapsed: 0-3a tasuta, 4-12a 9 €
Hinna sees on programm, ööbimine, laupäevane lõuna- ja õhtusöök, pühapäevane hommiku- ja lõunasöök ning transport bussidega Tallinnast ja Tartust.

Osalustasu ootame järgnevale pangakontole:
MTÜ 3D kogudus
EE262200221051683899 (Swedbank)
Selgituseks märkida 3D Suhete Väljasõit ja oma nimi

Registreerumine jõustub osalustasu maksmisel!
Registreerimine lõpeb 29. märtsil. Selleks ajaks tuleb tasuda ka osavõtumaks.

Kui oled registreerunud, aga ikkagi ei saa tulla või oled haigeks jäänud, siis anna sellest esimesel võimalusel teada meiliaadressile liis.annus@gmail.com.

NB! Alaealistel on osalemiseks vajalik lapsevanema nõusolek. Lapsevanema nõusoleku lehe faili saad alla laadida SIIT

TRANSPORDI INFO

Transport on korraldatud bussidega Tallinnast ja Tartust. Täpsem info enne üritust 3D koguduse kodulehel ja Facebookis.

KAVA

Laupäev, 1. aprill

12.30 Saabumine
12.45 Tervitus
13.00 Lõuna
14.00 1. sessioon
"3-mõõtmelised suhted: emotsionaalne, füüsiline ja vaimulik" - Mihkel ja Eliisabet Rehepapp
15.00 Check-in ja vaba aeg
16.30 2.sessioon
Vallalistele paneel "3-mõõtmeliselt vallaline?", Lisete Lige + Andreas Vinkel, Rasmus Merirand ja Kadi Tingas
Paaridele "Seksi emotsionaalne, füüsiline ja vaimulik tasand", Eglyd Esken, Tõnis ja Aili Roosimaa
18.00 Õhtusöök
19.30 3. sessioon
"Sul on suhetes mõju" Valdur ja Johanna Rosenvald
21.00 Saun ja vaba aeg

Pühapäev, 2. aprill

8.00 Hommikusöök
9.00 Koguduse aastakoosolek* (koguduse liikmetele) / Vaba aeg
9.30 4. sessioon
Paneel "Kasutades ära kogu oma potentsiaaali" Valtrik Pihl + Christopher Andre Kontus, Hanna Rebeka Leinštrep, Laura Maide
11.30 Vaba aeg
12.30 Lõunasöök
13.30 Kojusõit

Lastele on korraldatud mängutuba, kus teeme kaasahaaravaid muusika, kunsti ja teaduse töötubasid. Kõikide sessioonide ajal pakume lastehoidu, et vanemad saaksid rahulikult seminaridest osa võtta.

* Koguduse aastakoosolekul kinnitatakse majandusaasta aruanne ning valitakse uus juhatuse liige. Sellest saavad osa võtta 3D koguduse ametlikud liikmed.

KONTAKTID

Täpsemate küsimuste korral kontakteeru korraldusmeeskonnaga:
Majutus - Liis Annus, liis.annus@gmail.com
Transport - Rainer Pirn, tel 53992271, pirnrainer5@gmail.com