fbpx Saaremaa Suvefestival | 3D kogudus

Saaremaa Suvefestival

Saaremaa kutsub!

Kui mõtled oma elu kõige tähenduslikematele hetkedele, siis kas veetsid need ekraani ees või hoopis inimeste keskel? 3D kogudus pakub Sulle sel suvel võimalust panna telefon lennurežiimile ja nautida aktiivset ja sisukat aega looduskaunis paigas Kuressaare külje all, Pähklimäe laagrikeskuses.

Saaremaa suvefestivalil saad võtta osa aktiivsetest tegevustest nagu võrkpall, jalgpall, ujumine ja saun ning saada ühtlasi osa sisukast programmist, kus kuuled muusikat, inspireerivaid mõtteid ja lugusid elust Jumalaga. Lõkke ääres võid leida uusi põnevaid vestluskaaslasi ja võtta maksimumi valgetest suveõhtutest!

Festival toimub 14.-16. juunil Saaremaal, Pähklimäe laagrikeskuses.

Osalustasud

Üritus on tasuline ja vajalik on eelnev registreerimine (enne 9. juunit):

Osalustasu ööbimisega siseruumis 69€*
Osalustasu ööbimisega telgis 55€

*Siseruumis on 40 ööbimiskohta. Kahjuks 2-sed tube abielupaaridele pole. Seega, kui on soov olla samas toas, siis on ainult telgi võimalus. Kohti jagame registreerimise ja osalustasu laekumise järjekorras.

Telk ja selles ööbimiseks vajalik varustus tuleb ise kaasa võtta. Telkide vahel leiab aset ka väike võistlus - kelle telk on kõige ägedam? Lase oma mõtted lendu - laena tuttavatelt nt mõni teistmoodi telk või kaunistage oma telk tulukeste või lipukestega, mõelge välja mõni praktiline mugavus, mis teie telgis on ja teiste omades mitte.

Osalustasus sisaldub bussitransport Tallinnast ja autotransport Tartust või Pärnust; toitlustus, programm (ja majutus).

Tegelik kulu ühe osaleja kohta on 130eur, millest üle poole katab 3D kogudus.

Registreerimine jõustub osalustasu laekumisel. Palun kanna osalustasu 3D koguduse kontole:

MTÜ 3D kogudus

13:30 Kojusõit
17:30 tagasi Tallinnas / Tartus

Transport

Transpordi info leiad mõned päevad enne üritust koguduse kodulehelt ja Facebookist.

Buss väljub Tallinnast Balti Jaamast reedel, 14. juunil kell 13 ja jõuab tagasi Tallinnasse pühapäeval 17.30.
Tartust autodega väljumine ja naasmine sarnastel aegadel.

Kui Sul on soov tulla, aga kuidagi ei jõua bussi väljumise ajaks ja pole võimalust oma transpordiga tulla, siis võta ühendust Rainer Pirniga, email: pirnrainer5@gmail.com, ja vaatame, mis teha saab.

Lapsed ja noored

Alaealistel on üritusel osalemiseks vajalik lapsevanema nõusolek. Nõusoleku vormi saadame Sulle registreerimise järel e-kirjaga.

NB! Sellel üritusel ei paku kogudus eriprogrammi lastele. Võimalusel leia oma lapsele selleks ürituseks hoidja. Kui tahad osaleda koos lapsega, anna endast märku marlen.pihl@gmail.com

Vajadusel kontakteeru

Majutus/toitlustus - Henrik Prangel, henrik.prangel@gmail.com