3D Pärnus 2020

Pilt:

Tähistame, et saame taas ühiselt 3D kogudusega aega veeta 12. juulil Pärnus! Üritusel tähistame poole aasta jooksul koguduses toimunut, kuuleme julgustavat sõnumit ja inimeste lugusid. Programmile järgneb vaba aeg rannas koos võimalustega kaasa lüüa sportlikkes tegevustes, luua uusi tutvusi ja ehitada sõprussuhteid.

Üritus algab Strand SPA ja Konverentsihotellis kogunemisega kl 11.30, jätkub hiljem Pärnu rannas ning lõppeb kojusõiduga kl 17.

Kui oled osa mõnest 3D kogukonnast või hoiad silma peal meie tegemistel veebikanalite või oma sõprade vahendusel, oled niisamuti oodatud meie keskele. Tule nagu oled!

Üritus on TASUTA (sh transport ja lõuna). Soovi korral tasub kaasa võtta ujumisriided.

Osalemiseks REGISTREERI end alloleva vormi kaudu hiljemalt 6. juuliks.

Transpordi korraldame Tallinnast, Tartust ja Viljandist. Transpordiinfo tuleb Facebooki ürituse lehele hiljemalt 11. juulil.

Korralduslike küsimuste puhul kirjuta meile 3D koguduse Messengeri - kodulehel leiad selleks vestlusakna nupu all paremas nurgas.