Oluline info juhatuselt

Seoses koroonaviiruse puhanguga kehtestas Eesti Vabariigi valitsus riigis eriolukorra.

Sellega seoses on 3D koguduses lähikuudel oodata ajutisi muudatusi (vaata videot). Et järgida valitsuse korraldusi ja tõkestada epideemia levikut, jätame aprilli lõpuni ära järgmised kogunemised: meeste ja naiste väljasõit, suhete väljasõit, kogukonnajuhtide kogunemine, Hõumid. Kogukonnad ja rakugrupid ei toimu silmast silma, vaid vabalt valitud virtuaalplatvormide vahendusel (Skype, FaceTime, Messenger jne). Nagu varasemaltki, on igal nädalal kogukondade jaoks 18-minutiline video ühel teemal. Virtuaalselt saame korraldada teemakohase arutelu ning jagada muid mõtteid igapäevaelust jne. Täpsemat infot  selle kohta saab kogukonnajuhtidelt.

Julgustame kogudusega kontakti võtma ja liituma kogukondade online-aruteludega. See on hea võimalus aega sisukalt kasutada ja suhelda! Ära jää üksi!
Julgustame koguduseliikmeid tekkinud vaba aega kasutama Piibli lugemiseks, et võiksime leida Jumala parima plaani oma elu jaoks ning vaimulikult kasvada.

On loomulik, et eriolukord riigis ning uudisvoog viiruse levikust põhjustab hirmu, ärevust ja muret. Oleme Sinu jaoks olemas, et Sinuga suhelda ja Sinu eest palvetada! Anna endast märku! Kirjuta meile Messengeri, võta ühendust juhatuse liikmetega või pöördu anonüümselt. Soovitame igapäevaelus järgida ka Terviseameti soovitusi.

Tuletame meelde, et Jumal on kogu universumi Looja ning rahu Jumal! Tema teab ja näeb ning kuuleb meie palveid!

Jeesus tõotas oma järgijatele: “Rahu ma jätan teile, oma rahu ma annan teile. Mina ei anna teile nõnda, nagu maailm annab. Teie süda ärgu ehmugu ega mingu araks!”
(Jh 14:27)

Loe ka: Eesti Kirikute Nõukogu pöördumine