Naiste väljasõit

Hoiatus

Vormile vastamine on suletud.
Pilt:

Kohe-kohe on kätte jõudmas NAISTE VÄLJASÕIT!

25. oktoobril kell 11:30-17:00 saame lõpuks kokku saada 3D koguduse naistega Prandi külamajas!

Meil on võimalus kuulata kõne, mitmeid tunnistusi, ülistada Jumalat ja otseloomulikult täita kõhtu ka maitsva toiduga. Väljasõidult ei puudu ka kvaliteetsed vestlused!
Selleks, et ikka vormis püsida, on võimalus osaleda rahvatantsu töötoas ja kui tantsimine pole Sulle meelepärane, siis saab nautida ka rahulikku jalutuskäiku looduses.

Üritus on kõigile TASUTA ja julgustame Sind kaasa võtma mõne sõbra, et ka tema saaks nautida head aega! Oleme avatud ka lastega tulijatele!

KAVA:
11.30-12.00 Kogunemine ja tervitus
12.00-13.30 Rahvatants või jalutuskäik looduses
13.30-14.30 Lõunasöök
14.30-17.00 Teenistus (ülistus, tunnistus, kõne, palveaeg, grupiaeg)

OSALEMISEKS TULEB REGISTREERUDA allpool oleva vormi kaudu.
Registreerimine lõppeb neljapäeval, 22. oktoobril kell 23:59.

NB! Kui oled end üritusele registreerinud ning Sul on mingigi kahtlus, et oled olnud koroonahaigega lähikontaktis või Sul on väikegi köha, nohu või palavik ning sellel ei ole kindlat diagnoosi, siis palume Sul jääda koju ja hoiduda võimalikust nakatamise ohust. Anna oma mittetulekust teada aandressile: evalotavainu@3dkogudus.ee

Võta kaasa, kas siis trenniriided või soojad riided, vastavalt sellele, mis töötoas plaanid osaleda (rahvatants või jalutuskäik looduses).