fbpx Reelika lugu | 3D kogudus

Reelika lugu

Ma ei ole pärit kristlikust perekonnast ja mul ei ole kunagi olnud kristlastest sõpru. Põhikool oli minu elus see aeg, mida ma parem ei mäletaks, sest ma olin pideva kiusamise ohver ning olen talunud ka koolivägivalda. Selle perioodi sisse mahtus ka aeg, kus ma end lõikusin, sest ma ei osanud valuga enam teisiti toime tulla.

2012. aasta suvel juhtus minu elus midagi väga kohutavat ja ma ei suutnud sellest rohkem kui 2 aasta jooksul üle saada. Minu elust kadusid paljud inimesed ja ma sain aru, kes on minu tõelised sõbrad, kuid sellest hoolimata ma tundsin, et keegi ei mõista mind.

3D kogudusse sattusin ma täiesti juhuslikult. Ma nägin Facebookis 3D koguduse lehte ja jäin seda uurima. Järgmisel hetkel tabasin end mõttelt, et ehk on just Jumala armastus see, mis minu elust puudu on ja mis aitab mul saada üle sellest tühjusest, mis mind valdab. Kui ma nägin, et Tallinnas hakkavad toimuma 3D koguduse teenistused, siis ma otsustasin sinna minna. Ma läksin sinna täiesti üksinda ja kuigi see tundus esialgu väga hirmutav, siis ma otsustasin, et nüüd või mitte kunagi. Ja ma ei ole seda otsust kordagi kahetsenud, sest see on olnud imeline aeg. Ma liitusin kodugrupiga ja hakkasin iga nädal koguduse teenistustel käima. Oktoobris liitusin ma Eliisabeti kutsel produktsioonitiimiga ja ma tunnen, et ma olen õiges kohas. 12. oktoobril otsustasin ma järgneda Jeesusele. Veidi rohkem kui kuu ajaga oli minu elus toimunud tohutu pööre, ma sain omale palju uusi tuttavaid ja sõpru. Mul on nüüd pühapäevad, mis on küll üpris pikad, kuid mida ma iga nädal väga ootan. Ma tunnen, et ma olen nüüd õnnelik ja usun, et edasi saab minna ainult paremaks. Tuleval pühapäeval, 19.oktoobril olen otsustanud saada ristitud, et avalikult tunnistada oma otsust järgneda Jeesusele.