fbpx Lisette lugu | 3D kogudus

Lisette lugu

Paar päeva tagasi ma veel ei arvanud, et mul üldse tunnistust on. Täna aga seisan ma teie kõigi ees, et jagada teile oma imepärast lugu.

Mõlemad minu vanemad on pärit ilmalikest peredest. Kui nad olid noored, hakkasid nad järjest enam ja enam otsima Tõde ja Jumala lähedust. Ja selleks ajaks, kui ma sündisin, olid nemad kristlased. Kui ma seda kõike täna vaatan, võin ma ainult imetleda nende julgust ja Jumala armu, et see kõik nii sündis. Ja mis kõik võib edasi sündida, kui vundament on Jumalas!

Mind ristiti, kui ma olin 5-aastane. Kuigi olin ristimise ajal veel üsna noor, ei ole ma täheldanud, kui eriline see tegelikult on olnud, sest see on ju kogu aeg olnud minu osa. Jumal on olnud alati minuga. Kuid mis võikski olla veel imelisem! Terve mu elu on ta mind hoidnud oma peopesal, kogu oma elu olen ma olnud kaitstud, igasuguste mõnuainete ja nende tagajärgede eest eemal hoitud. Ma mäletan üht pärastlõunat, kui ma ootasin pärast kooli bussi. Kõik ümberringi oli vihmane ja sompus, kogu selle vihma sees ma tundsin oma laubal ristimärki. Ma teadsin siis, et minuga ei saagi miskit halba juhtuda, sest ma olen igavesti Jumalaga ja Tema on alati minuga. Ta on ära hoidnud Kurja mu kõrvalt, ta on hoidnud ära vale mu maailmapildist ja kogu mu elu on Ta täitnud oma lakkamatu Armastusega! Ma vaatan tagasi oma vanematele, kes tänaseks on kohe varsti 23 aastat laulatatud olnud, samal ajal nähes neid kõiki lahutusi tuttavate keskel. Mõlemad mu vanemad on mul olemas, nad armastavad üksteist väga ja väga! Mul on kaks venda ja üks õde, kõik imeandekad. Kõik see on Jumala Imelise Armastuse tulemus. Jah, on olnud raskeid aegu, kuid me pole jäänud kunagi nälga. Meil on alati olnud katus pea kohal ja rõivas, mida selga panna. Veelgi enam, me oleme alati üksteisele olemas olnud, mis on veelgi väärtuslikum kui kõik muu. Kui Jumal on meiega, kes võiks olla meie vastu? Kui Jumal on meiega, kuidas võiksimegi olla üksi! Ma usun, et on veelgi neid, kes tunnevad sama moodi nagu mina paar päeva tagasi, arvates, et mul ei ole tunnistust. Kuid kuivõrd tänulikud me võiksime tegelikult olla! Mul on imeline tunnistus Jumala suurest Armust ja selle armu rohkusest! Ma tean, et Jumal ei jäta meid kunagi.