fbpx Kennethi lugu | 3D kogudus

Kennethi lugu

Tere, olen Kenneth, sündinud ning elanud Tartus ning ma olen kristlane. Veel paar aastat tagasi olin ma hoopis teistsugune inimene: vaikne, endassetõmbunud, veidi eemaletõugatud, igatipidi erak, kes otsis alati elult midagi enamat. Mu peres oli isa tõttu palju finantsilisi ning ka emotsionaalseid pingeid, kuid ajapikku saime neist toetava ema abil üle. Ma otsisin pidevalt suhet ning armastust, saades lõpuks nii palju haiget, et tahtsin endalt elu võtta. Õnneks oli mitmeid inimesi, kes minu teadmata kristlased olid ning kutsusid mind 3D kogudusse pühapäevasele teenistusele, millest ma tollal midagi ei teadnud. 

Ma teadsin alati, et on olemas mingisugused kõrgemad jõud ning aegajalt rääkis ka ema mulle Jumalast. Ma ei õppinud Teda otseselt tundma, kuid ma palvetasin alati näiteks olukordades, kui isa purjus peaga koju tuli ning probleeme tekitas, sest ma lootsin südamest, et kusagil tekib ime ning kõik saab korda. Ja enamatel juhtudel rahuneski kõik maha. See andis mulle palju lootust ning samas tekitas palju küsimusi, millele ma ei saanudki esialgu vastuseid. 

Esimene mulje kogudusse minnes oli väga hea, tundsin tugevat "armastuse lainet", mis minust üle käis ning tahtsin üha enam nende toredate, Püha Vaimu täis inimestega koos olla. Pärast paari esimest teenistust tõusin püsti ja laulsin kaasa neid hingetäitvaid ülistuslugusid, kuna tundsin end väga koduselt ja aktsepteeritavana. Mul oli lõpuks tunne, et kuulun kusagile. 6. aprillil sain ma ristitud ning ma andsin oma elu täielikult Jumala kätesse, lastes Tal mu elu muuta! Õppisin paremini tundma Jumalat ja Jeesust ning soovin kogu südamest, et ka kõik teisedki mitte-kristlased tunneksid seda rõõmu, mida meie Taevane Isa pakub.

Varasemalt ei näinud ma oma elul ei sihti ega eesmärki, kuid tänu Jeesusele ja Jumalale olen ka selle leidnud. Mulle on kingitud fotograafia ning filmimise annid ning just läbi nende teenin ma nüüd 3D kogudust, aidates inimesteni viia läbi videote evangeelset sõnumit. Nüüdseks olen ma liikunud Tallinnasse ning soovin ka siin edaspidi aidata saavutada meie kõigi ühist eesmärki - tuua au Jumalale ning ehitada üles Tema Kuningriiki!