fbpx Ave tunnistus | 3D kogudus

Ave tunnistus

Lugesin veidi aega tagasi Rick Warreni raamatut "Eesmärgist juhitud elu", kus oli kirjas üks hea mõte, millest ma polnud varem mõelnud. Seal kirjutati, et kui sa tunned, et Jumal su palvele ei vasta, siis soovib Ta tegelikult sinu kannatlikkust tõsta ning sind proovile panna, et kas sa suudad mure kõrval ka Jumalale kindlaks jääda.

Jumala plaanid meie jaoks võivad vahel tunduda kättesaamatud, aga ka Piibel ütleb, et Ta seab kõrgeid eesmärke vastavalt meie võimetele just selleks, et meid usus kasvatada. Selleks tuleb vaid pingutada ja jääda kindlaks Jumalale. Mul on selliseid olukordi olnud palju ega ole osanud nendest iseseisvalt välja tulla. Tänu nimetatud raamatule sain aga teada, mis on Jumalal minuga tegelikult plaanis.

Kannatlikkus on just sellel nädalal minu jaoks väga oluline märksõna. Kuna mulle väga tähtis inimene pidi sõitma kaheks nädalaks koolitusele Eesti teise otsa, ei jää mul üle teha midagi muud üle, kui olla kannatlik ja oodata, kuni teda jälle näen. Ma usun,et Jumal testib selle väljakutse kaudu minu kannatlikkust kalli inimese äraoleku ajal. Aga praegune tunne ja olukord on hea, sest see on suur proovilepanek selleks, kuivõrd kannatlik suudan ma selle pika aja jooksul olla ja kui väga usun ma Jumala plaanide täitumisse.

Ave