fbpx VIP meeting | 3D kogudus

VIP meeting

Teisipäev, 4. november 2014

Nüüdseks on umbes kuu aega toimunud igal kolmapäeval kell 7:00-7:30 VIP meetingud. Tegemist on kokkusaamisega, kus kogudus üle Eestimaa oma kodudes interneti vahendusel kokku koguneb. Sisuliselt on see üks regulaarsetest 3D koguduse siseinfokanalitest, mille kaudu oluline info, mis on ainult koguduse liikmetele mõeldud, edasi antud saab. VIP meetingud koosnevad kolmest osast.

Esiteks saavad sellel osalejad osa visioonist ehk sellest, kuhu me teel oleme ning kuidas me seni oma visiooni suunas liikunud oleme. Praktiliselt tähendab see seda, et keegi jagab mõnda Piibli teksti ja inimese lugu, kelle elu Jumal muutnud on.

Teine osa koosneb info jagamisest, kus VIP meetingu korraldajad saavad edastada infot selle kohta, mis 3D koguduses lähiajal toimuma hakkab ning seda natuke ülevaatlikumalt kui teenistusel. See on ka hea aeg oma praktiliste küsimuste esitamiseks, millele juhid vastavad.

Kolmas osa kokkusaamisest on palve. See on üks erilisi hetki, kus koguduse inimesed saavad palvesoove edastada ning ühel meelel ühel ajal nende eest palvetada.

Usun, et VIP meetingutel toimuv on igati väärt seda pingutust, et komapäeviti varem üles tõusta ning kogudusega oma fookus paika panna. Kui sa ei oma veel kasutajat 3D koguduse veebilehel, siis kontakteeru maili teel jakobremmel@live.com

Jakob