fbpx Viies hooaeg algas visiooniga! | 3D kogudus

Viies hooaeg algas visiooniga!

Reede, 12. september 2014

Pühapäeval tähistas 214 inimest Tallinnas ja Tartus 3D koguduse neljandat sünnipäeva. Aastapäeval said inimesed mõlemas asupaigas osa ühisest jutlusest. Samuti võis tänu videotehnilistele vahenditele mõlemas linnas kaasa elada Heidi ristimisele.

3D Tallinna jaoks oli käesolev pühapäev ka koguduse ametlik avateenistus. Teenistus toimus Club Privé ööklubis ja seal osales 127 inimest. See, et kogudus klubilt ruume üürib, pole Eestis just igapäevane. “Me usume, et Jeesus peaks olema klubides sama kättesaadav kui kirikutes,” ütles pastor Jakob.

Sama põhjendusega jagas ta visiooni, et ka 3D Tartul tuleks lähiajal minna välja Kastani 42 ruumidest. Ehkki 3D Tartu aastapäevateenistusel osales 87 inimest, kellest üks andis ka oma elu Jeesusele, usub Jakob, et liikudes uude asupaika, võime Tartus jõuda veel rohkemate kadunuteni.

Pastor Jakob tutvustas mõlemale koguduse harule pühapäeval ka ühist visiooni viiendaks hooajaks:

1. Minna välja ja valmistuda kasvuks
2. Märgata massides indiviide ja esitada neile väljakutseid
3. Veeta aega uskmatutega ja viia nad kokku koguduse inimestega
4. Keskenduda kadunutele ja esitleda evangeeliumi neile mõistetavalt
(Loe lähemalt: Mk 2:13-17)

3D visiooniga otsustas kaasa tulla 99 inimest! Selle edasikandmiseks jagasime välja rohelised t-särgid sõnumiga “Ma armastan oma kogudust!”, millega minna välja koolidesse, töökohtadesse ja tänavatele.

Vaata galeriid sellest, kuidas 3D koguduse visioon on jõudnud linnapilti! http://websta.me/tag/visioon2014