fbpx Uued inimesed & uus visioon | 3D kogudus

Uued inimesed & uus visioon

Pühapäev, 17. august 2014

Viimase kuu aja jooksul oleme näinud, kuidas 7 inimest (Hans-Kristen, Heidi, Kristiina, Arvo, Arle, Miika ja Paul) on saanud päästetud. See on nii uskumatu! Kuigi ainuüksi need elumuutused on tähistamist väärt, siis tegelikult sellele lisaks oleme näinud, kuidas paljud meie koguduse liikmed on astunud väga konkreetseid järgmisi samme oma usuelus. Sellest lähtuvalt tunnetan vähemalt mina, et üldine koguduse sisekliima on järsult muutunud tervislikumaks kui kunagi varem!

Ma usun, et põhjus, miks me just nüüd oleme näinud Jumala õnnistust, mida juba varem igatsenud oleme, on see, et praegusel hetkel suudame me seda ka vastu võtta (suudame jüngerdada usule tulnud inimesi, kasvatada uusi juhte jne). See kõik on olnud selgeks tunnistuseks, et Jumal valmistab 3D kogudust ette millekski veelgi suuremaks! See eeldab aga seda, et meie kõik - kaasarvatud Sina - panustad oma andidega 3D koguduse visiooni elluviimisesse!

Visioonist rääkides: 7. septembril tuleb 3D koguduse teenistus, kus esitleme visiooni, millega uuele aastale vastu läheme (see on ka väga praktiline ning puudutab näiteks Tartu Kastani tänava ruumidest välja kolimist!). Ma usun, et sellel aastal on 3D koguduse visioon Jumala poolt antud, selgem kui kunagi varem ning motiveerib tervet meie kogudust praktiliselt Jeesusele järgnema. See on ühtlasi ka meie 4. aastapäev ning 3D Tallinna ametlik avateenistus. Ma isiklikult usun, et see on parim koht, kuhu kutsuda oma perekond, sõbrad ja tuttavad, kellel on kasvõi natukene huvi selle vastu, kes me 3D koguduses oleme ning mida me teeme! 


Aga enne 7. septembrit peame ennast maksimaalselt valmis seadma. Sellel põhjusel loodan ma, et Sa võtad osa 3D koguduse teenistustest, mis spetsiaalselt sellele keskenduvadki, aga ka kõikidest muudest tegemistest. Sügis tuleb kiiresti!

Jakob