fbpx Tunnistus: astu välja! | 3D kogudus

Tunnistus: astu välja!

Neljapäev, 1. detsember 2016

Hei, mu armas kogudus!

Kirjutan teile sellest, kuidas on vlogide tegemine ja nende youtubes ning facebookis jagamine läbi katsunud minu kui kristlase usu ning enesekindluse. Lihtne on teha videoid ning rääkida nendes vaid oma sõpradest või huvitavatest seikadest. Rohkem enesekindlust ja usku nõuab rääkimine Jumalast ja kristlusest, kui mu videoid vaatab mitte üks või kümme, vaid üheksasada inimest. Jumal on mulle kinnitanud, et minu eesmärk siin maailmas on tõsta kõrgeks Tema, mitte enda nimi. Ma ei ole selles mitte kunagi kahelnud. Julgustav on ka see, et Jumal vastab palvetele nii selgelt! Paar päeva tagasi palvetasime tüdrukutega, et mu vlogid ning videod võiksid veel rohkem kõneleda Jumalast ja üleüldse kristlusest. Selge vastus palvele oli järgmine: mul tuleb teha video, kus ma seletan lahti kristluse olemuse ja Jumala armastuse. Plaanin ka murda müüte, mis on inimeste peas tekkinud ja millest neil on raske lahti lasta. Selle video jaoks ideede kogumine ja selle reaalsuseks tegemine võtab natuke aega, aga see tuleb kindlasti.

Ma ei julgeks seda teha, kui mu usk ei oleks nii tugev ja kui Jumal ei oleks mulle kinnitanud, et Tema on alati minuga. Siinkohal rõhutan sõna “alati”. Tean, et sellele videole reageeritakse nii positiivselt kui ka negatiivselt. Kuid kui Jumal on meie poolt, siis kes saab olla meie vastu? Las Tema nimi saada tuntuks. Mu suurim soov on, et inimesed, kes on pimeduses ja kadunud, teaksid, et on olemas veel üks Lootus. Ja see Lootus ongi Jeesus!

Otseselt vestlusi, mis oleksid viinud Jumalani, ei ole mu vlogidest arenenud, küll aga olen ma lihtsalt saanud tuttavatele rääkida oma kogudusest, Jumala imetegudest ja olen ka saanud jagada oma tunnistust. Tänu vlogimisele ja seal oma igapäevaelust jagamisele (seejuures ka oma usust rääkides) on need vestlused ka päriselus tulnud palju loomulikumalt ja tihedamini, kui varem.

Julgustan ka sind väljuma oma mugavustsoonist. Tea, et kasvõi ühe vestlusega võid sa muuta kellegi elu. Ära karda jagada Jumalast ja sellest, mida ta on sinu elus teinud!

Hele-Liisi videod on leitavad Youtube'i kanalilt