fbpx Tänulik koguduse eest! | 3D kogudus

Tänulik koguduse eest!

Kolmapäev, 2. märts 2016

Esmalt toon välja selge palvevastuse! Nimelt eelmise aastanumbri lõpupooles hoidsin pidevalt palves Athena keskust ja omanikke, mõneti ka meie asukohta üldse. Palvefookuses oli, et Jumal tooks a) kas omanikele mõistuse pähe, b) või uued omanikud. 2016 esimene teenistus 3. jaanuaril toimus juba täiesti uue miljöö ja hõnguga hoones! Seda seetõttu, et vahepeal olid omanikud vahetunud - (juriidiliselt vist küll mitte, aga haldab siiski hoopis teine seltskond). Jeesus tegutseb vägevalt!Üldisel võidupoolel on Liis, Kaia ja mõned jüngerlussuhted. Näiteks Anette <-> Lotta, ProPresenter 'i tiim ja nende osadusgrupp jne. Rõõmsaks teeb tõdemus, kui stabiilselt on 3D keskel uusi inimesi. Igal pühapäeval on keegi esmakordselt! 7. veebruaril oli 7 uut@ Tartu, mis on ka Tartu poolt selle aastanumbri rekord.


Sõbrapäev kulges üle ootuste hästi. See, et planeerimine oli vaevarikas, tuli lõpuks ainult kasuks. Juba alguses sai välja öeldud, et see ei jää "üheks sutsakaks". Et meie visioon on luua suhteid, olla toeks nendele, kel katkine, puudulik või poolik pereelu. Mõned lastest külastasid meid juba 21. veebruari teenistusel! 26. veebruaril külastasime TLT-d taaskord ja kokku on juba lepitud aprillikuu 4.-10. vahemik, kus külastame neid jällegi. Suur tänu ka bändikatele: Romeo, Hele-Liis ja Miikael, kes on pühendunult kaasa mõelnud, tegutsenud! #teenimineonkõikideprivileeg

Rando Kangro