fbpx Tagasivaade VIPile ja edasivaade kogukondadele | 3D kogudus

Tagasivaade VIPile ja edasivaade kogukondadele

Neljapäev, 5. mai 2016

Suur rõõm oli näha, et 30. aprill - 1. mai toimunud väljasõidule kogunes 75 inimest, kes kõik on vähemal või suuremal määral 3D kogudusega seotud.

Kokkuvõtlikult kirjeldatuna võiks öelda, et alates sellest väljasõidust kujunes murranguline pidepunkt 3D koguduse visiooni teravdamisele. Paari kirjareaga on võimatu anda edasi kahel päeval toimunud väljasõitu, kuid suurimaks muutuseks saab olema seniste pühapäevaste teenistuste asendamine kogukondlike kokkusaamiste ja teiste suuremate ja mitmekesisemate programmidega üritustega. Ma isiklikult usun, et see aitab meil veel enam jõuda nende inimesteni, kes on täna kaugel Jeesusest ning seeläbi viia ellu Jeesuse antud suurt misjonikäsku läbi jüngrite tegemise.

Hetkel on veel mitmedki asjad alles ideejärgus, kuid järgnevate kuude jooksul hakkame detailsemalt nägema, mis see praktikas endast kujutab. Parim, mis julgeksin soovitada hetkel kõigile, on liituda ühe 3D koguduse kogukonnaga ning see tagab sulle ka kogu olulise info.

Kui sul aga veel detailsemaid küsimusi, kuidas seda teha või midagi muud, siis olen igati valmis vastama - jakobremmel@live.com, Facebookis või 58045334.

Jakob