fbpx Raamatusoovitus: "Saad kõik, millest loobud" | 3D kogudus

Raamatusoovitus: "Saad kõik, millest loobud"

Reede, 29. mai 2020

"Saad kõik, millest loobud” Tommy Hellstein 
Raamat on saadaval Rahva Raamatus, Apollos ning seda saab ka laenutada raamatukogudes.
 

1. Millest see raamat räägib?

Ära oota, et muutused tuleksid sinu ellu väljastpoolt – julge ise muutuda! Tuntud terapeudi Tommy Hellsteni peateos analüüsib isiksuse sisemist arengut. “Armastuse imet suudab inimene kogeda vaid juhul, kui ta nõustub tunnistama omaenda nõrkust ja jõuetust. Pole olemas lühemat teed, tee tugevusele kulgeb üksnes oma nõrkuse tunnistamise kaudu. Siin peitub ka põhjus, miks ma kirjutan paradoksidest,” selgitab autor. Ilma armastuseta ei kujune isiksusi; ebakindlusest vabanevad vaid need, kes kindlustunnet ei otsi; mida vähem teed, seda enam saadad korda – kui me mõistame elu peamisi paradokse ja rakendame neis peituvat tarkust, oleme suutelised arenema, muutuma ja oma elu eesmärke täitma, sest paradoksides peitub kogu elutarkus ja positiivseid muudatusi käivitav jõud. Unistused näitavad meile, millised me tulevikus oleme. Kui otsid igavikku, ela siin ja praegu.

2. Mis Sind selles raamatus on kõnetanud? Mida oled õppinud selle abil?

Seal raamatus oli väga palju häid tsitaate, mis meelde jäid. Näiteks: ,, Kõige suurem tugevus on tunnistada oma nõrkust.” ja “Tee tugevuse juurde kulgeb läbi üksnes raskuste.” See raamat õpetas mulle palju armastuse, nõrkuse ja tugevuse kohta.

3. Kellele seda raamatut soovitad?
 

Soovitaksin seda kõigile, sest see on selline raamat, mida igaüks võiks oma elu jooksul korra läbi lugeda. Eriti soovitan inimestele, kellele meeldib psühholoogia.

Victoria-Raahel