fbpx Raamatusoovitus: "Jumal kõneleb sinu armastuse keelt" | 3D kogudus

Raamatusoovitus: "Jumal kõneleb sinu armastuse keelt"

Reede, 29. mai 2020

"Jumal kõneleb sinu armastuse keelt” Gary Chapman

Raamat on saadaval Apollos, Rahva Raamatus, veidi odavamalt saab tellida Allika kirjastuse kodulehelt ning seda saab ka laenutada raamatukogudest.

1. Millest see raamat räägib?

See raamat on samalt autorilt, kes kirjutas raamatu “Armastuse viis keelt”. Autor selgitab üle viis armastuse keelt ning kuidas need tavaelus toimivad. Kogu raamat keerleb selle ümber, kuidas Jumal kasutab neid täpselt samu armastuse keeli ja Ta tegelikult kõneleb igaühega tema enda armastuskeeles. Toodi ka palju näited, kuidas Jumal kõneleb igas viies keeles. Hakkasin ise looma seoseid armastuste keelte ja Jumala vahel.

2. Mis Sind kõnetas? Mida õppisid selle raamatu abil?

Sain armastuste keelte kohta palju rohkem teada ja mõtlen nende peale igapäevaelus rohkem. Sain aru, kui oluline on teada, mis on minu armastuse keel. Märkasin, et Jumal kasutab täpselt õigeid viise, et ma tunneksin Tema metsikut armastust.

3. Kellele seda raamatut soovitad?

Soovitaksin kõikidele kristlastele, kes soovivad õppida rohkem Jumala kõnetuste ja armastuse kohta.
 

Dione