fbpx Raamatusoovitus: "Elu küsimused" | 3D kogudus

Raamatusoovitus: "Elu küsimused"

Pühapäev, 31. mai 2020

Nicky Gumbel "Elu küsimused"

Raamat on saadaval Rahva Raamatus, Apollos, saidil vanaraamat.ee, saab ka laenutada raamatukogudest.

1. Millest see raamat räägib?

See raamat on Eesti keelde tõlgitud alfa-kursuse raamat. Alfa-kursus on teada-tuntud, kui kristluse põhitõdesid tutvustav kursus kogudustes! Seega räägib ka see raamat huvitavaid fakte ning tõdesid kogu kristluse kohta! Autor Nicky Gumbel toob seal välja ka lugusid oma elust, kuidas Jumal on tegutsenud ning mida on tema õppinud! See raamat põhineb eelkõige piiblil ning teaduse tõestatud faktidel!

2. Mis Sind selles raamatus on kõnetanud? Mida oled õppinud selle abil?

Sellest raamatust olen saanud paremaid teadmisi Piibli, Jumala ning kristluse kohta. Olen ka leidnud tõlgendusi ning seisukohti kirjakohtadele või tervetele piiblilugudele.

3. Kellele seda raamatut soovitad?

Seda raamatut soovitan kõigile, kes on huvitatud kristlusest või sellega seonduvast! Head lugemist ning põnevaid fakte ja kilde Piibli, Jumala ning kristluse kohta saavad ka need, kes on juba kristlased olnud, kasvõi aastaid! Seega eriti hea on see neile kes alles on saanud kristlaseks või lihtsalt on huvitatud kristlusest!

Marko