fbpx Naistekast veebruaris | 3D kogudus

Naistekast veebruaris

Kolmapäev, 1. märts 2017

Ühel pühapäeva pärastlõunal olid trenniriietes tüdrukud kogunemas Telliskivis asuvasse Fookuse koguduse ruumidesse. Saal oli puhtaks pestud, toolid kõrvale lükatud, mõned juba alustamas venitusharjutustega ning köögis võis näha askeldamas usinaid neiusid. Õhus oli tunda ootust ja põnevust, sest käes oli oodatumaid hetki 3D tüdrukute jaoks - saime lõpuks omaette olla! Oleme küll kõik erinevatest taustadest, erinevate eludega, kuid tüdrukutena jagame siiski ühiseid kogemusi ja teemasid, millest rääkimine on alati julgustav.

Seekordseks teemaks oli meil tervislik eluviis, mille füüsilist poolt saime kogeda Sandra ja Hanna Liivia juhtimisel body balance’i harjutades. Pärast mõnusat venitust ootas meid värske sõõm smuutidest, mille igaüks enda maitse järgi kokku segas ning rõõmsalt kaaslasega jagas. Koos harjutusi tehes ja blenderitega mässates sündisid loomulikud vestlused ja hetked, milles oli tunda teineteise mõistmist ja usaldust, liites nii vanad tuttavad kui ka uued näod üheks. Selle pinnalt oli nii kergelt sujuv võtta aeg ülistuseks ja oma elude jagamiseks.

Kiitsime lauluga Taevast Isa, kes on meid loonud imeliselt kauniks, ning selle aja jooksul jagasid kolm tüdrukut oma eludest hetki, mil Jumal oli neid tervendanud nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Siinkirjutaja oli üks neist, kes rääkis sellest, kuidas Jumal muutis uueks haavatud “mina”-pilti. Pärast jagamist oli mul võimalus rääkida paari sõbrannaga, kes tundsid end ära selles loos. Kogesin, et isegi kui enda avamine ja ühe raskema hetke jagamine, ei ole kerge, võib ühe inimese tervenemine olla teiste tervenemise jaoks nii vajalik. Usun nõnda, et see oli õhtu, mil mitmed tüdrukud ei läinud enam endistena tagasi, vaid said uuendatud, julgustatud ja armastatud Isa poolt!

Bok Eum