fbpx Muljeid meeste väljasõidust | 3D kogudus

Muljeid meeste väljasõidust

Neljapäev, 31. jaanuar 2019

Kõleda jaanuarikuu keskel, 20. jaanuaril 2019 kogunesid meie koguduse mehed kokku üheks sisukaks ja ülesehitavaks osaduseks Järvamaal. Oma muljetest ja kogemustest jagavad kohal olnud vennad Kristuses.

Claus-Kennerth: "Sellel väljasõidul sain ma isiklikult vaadata teiste lugude ja tunnistuste läbi end justkui peeglist ning taas määratleda oma mehelikkus! Näha pooltsadat alandlikku, ülistavat ning armastavat meest käsi sirutamas Jumala poole - see on ilus. Päeva kõige meeldejäävam osa oli kindlasti see, kui kolm venda Kristuses jagasid oma lugu. Erilised lood, sest just nemad lõid hea eeskuju mehelikkuse osas. Alustades aususe, südamlikkuse ning meeleparandusega - see kõik on ohtralt Jeesuse moodi ja selle poole võiksime meie meestena pürgida. Üleüldiselt on selline väljasõit üks meeletu privileeg ning vajalik meile, meestele. Peale mõtlemapanevate tunnistuste toimus ka mehelikud võistlused, seda siis jalgpalli või muude mängude näol."

Nemo: "Üks tähtsamatest asjadest oli küsimus, kas ma oleksin valmis surema oma usu nimel. Sellest suurem küsimus mulle endale oli, kas ma olen igapäevaselt nõus loobuma asjadest Jumala kasuks? Sest selleks, et saada Jumalaga nii lähedaseks, tuleb ju ikkagi igapäevaselt Ta enda prioriteediks seada. Kui ma selles kogu aeg läbi kukuks, siis kes võib öelda, et ma oma usule kindlaks jääks, kui mu elu selle tõttu ohus on? Päeva meeldejäävaim osa oli vast lumejalgpall, mis on imelik, kuna mulle isegi ei meeldi jalgpall nii väga. Muidugi head vestlused olid ka väga olulised, aga jalgpall võttis minust lihtsalt nii palju välja."

Miikael Johan: "Mind kõnetas eriliselt pastor Jakobi jagatud küsimus - mis on need väärtused ja põhimõtted, mille eest oled sina valmis ahju minema? Selgituseks, et küsimus on inspireeritud Taanieli raamatu kolmandast peatükist. (Lume)jalgpall keset põldu oli kindlasti meeldejääv kogemus, kuid minu arvates parim osa oli ligi 60 mehega Jumalat ülistada! Rõõm oli näha tüüpe panustamas oma andide, ressursside ja ajaga, et meeste väljasõit saaks toimuda!"

Muljeid küsis Artur