fbpx Miks lugeda Piiblit? | 3D kogudus

Miks lugeda Piiblit?

Reede, 27. märts 2015

Võib-olla oled kuulnud öeldavat, et Jumala sõna ehk Piibli lugemine on nagu söömine - et elus püsida, peame seda igapäevaselt tegema. Matteuse 4:4 ütleb: „Inimene ei ela üksnes leivast, vaid igast sõnast, mis lähtub Jumala suust.“ Aga mida nii olulist muudab Piibli lugemine, et peaksime seda igapäevaselt tegema?

Piibli lugemine annab:

Suuna: Jumal on meid loonud ja Tema käes on kogu info, kuidas teha elus suuri ja väikeseid valikuid kõige paremal viisil - samuti on kõik need teadmised olemas Piiblis.

Rahu: On lihtne olla hõivatud igapäevaste murede ja tegemistega, kuid Piibli lugemine tuletab meelde, et oleme Jumala lapsed ja et Tema armastab meid. Lugedes mõistame, et elu on suurem kui vaid siin ja praegu.

Läheduse Jumalaga: Kui oled kunagi unistanud, et Jumal võiks otse Sinuga rääkida, siis see ongi midagi, mida Ta Piibli kaudu tahab teha - rääkida just Sinuga!

Oskuse võidelda kiusatuste ja raskustega: Piiblit lugedes saab Jumal meid juhendada ja suunata, milliseid praktilisi samme saame astuda, et saada üle kiusatustest ja raskustest.

Selleks, et teha Piibli lugemist Sinu jaoks lihtsamaks, postitame igal päeval 3D koguduse Facebooki lehele ühe kirjakoha, mis aitab Sul analüüsida, kuidas loetut praktikasse panna. Ka 3D koguduse veebilehel leidub Piibli lugemist abistavaid graafikuid. Muidugi võid lugeda ka enda valitud Piibli raamatuid omas tempos.

Samuti on alati võimalus küsida Piibli lugemist abistavaid materjale ja nõu Järgmiste Sammude inimestelt, kes aitavad Sind hea meelega! 

Ära jää ilma parimast, kuhu Jumal Sind oma sõna kaudu juhtida tahab - alusta Piibli avastamist juba täna!

3D kogudus Instagramis

3D kogudus Facebookis