fbpx Laulge Issandale uus laul! | 3D kogudus

Laulge Issandale uus laul!

Esmaspäev, 31. oktoober 2016

“Laulge Issandale uus laul, laulge Issandale, kõik maailm! Laulge Issandale, kiitke tema nime, kuulutage päevast päeva tema päästet!…” Psalm 96:1-2..

See salm on viimased aasta aega (kui mitte kauem) pannud mind igatsema mingisugust muutust meie koguduse ülistamise/ülistuse kultuuris. Ja kui ma ütlen ülistus, siis see tähendab murdepunkti. Olin näinud Dave Thomast juhtimas ülistust ja seda, kuidas nende meeskonna energia kandub edasi teistele - lootsin seda sama näha ka Võimaluste Festivalil… Mäletan, kuidas ma Võimaluste Festivali ootasin, sest teadsin, et see võib olla momentum. See oli midagi, mille pärast olin palvetanud.. Ja täpselt see juhtuski - Jumal kasutas Dave'i ja meie ülistustiimi ning inimeste elud said puudutatud ja me võisime koos hõisates Jumalat ülistada!

3D sünnipäev oli hea jätk sellele kultuurile, mida oleme/olime loomas ja ma usun, et ülistusmeeskond sai hästi hakkama. Ma ei pea silmas vaid muusikat - see on kõigest üks osa ülistuses ning vahend avamaks inimeste südameid. 3D sünnipäevalt teel Tallinnasse tagasi jagasin Jakobile sellest, et tahaksin teha muusika(ülistus)tiimiga midagi band campi laadset. Mu igatsus oli lihtsalt saada kokku nende inimestega, kes on teeninud/teenivad kaasa selles valdkonnas; olla osaduses ja jagada igatsust kirjutada ise lugusid jpm.

Öeldud - tehtud! 14.-16. oktoober veetsime meeskonnas koos oma esimese band campi. Uskusin, et kui see on Jumala soov ja igatsus, siis võib-olla suudame isegi kirjutada mõne loo.. Ja me suutsime! Lausa kaks ja pool lugu! Võib-olla küsite, kuidas nii lühikese ajaga kaks ja pool?! Tule jõuluteenistusele ja saad teada!!

Usun, et õppisime meeskonnaga üksteise kohta palju ning loodetavasti üsna pea kordame seda. Praegu aga valmistame jõuluteenistuseks midagi väga erilist, mida pole 3D koguduses praktiliselt mitte kunagi varem tehtud!

Võib-olla mõtled, mis on see “salajane” meeskond või kes on need “valitud” inimesed, kes band campi teevad vms, siis tegelikult tahan Sulle öelda, et meie ülistustiim ei ole mingisugune eliit üksus, mis on kellegi poolt välja valitud. Tegelikult oleme me osa 3D kogudusest, kes igatsevad teenida Jumalat ja kogudust andide ja oskustega, mis Jumal on meile andnud. Kui nüüd täiesti aus olla, siis me ootame ka Sind kaasa teenima ülistuses, kui see on midagi, mida sa südames igatsed!

Püsige lainel sotsiaalmeedias ning õige pea laseme välja väiksed teaserid juba jõuluteenistusel kõlavatest oma lugudest ja oi… peale seda saate need kõik tasuta alla tõmmata? Nagu what!!??

Carlos & ülistusmeeskond