fbpx Kuus pöörast aastat | 3D kogudus

Kuus pöörast aastat

Kolmapäev, 31. august 2016

Tundub lausa uskumatu, et 4. septembril tähistame 3D kogudusena oma 6. sünnipäeva. See on olnud pöörane seiklus, mille jooksul oleme võinud olla tunnistajateks Jumala imedele - 125 inimest on läbi ristimise tunnistanud Jeesust Kristust oma isikliku päästja ja kuningana, tuhanded on saanud mõjutatud läbi koguduse teenimise ja nii võiks seda loetelu pikalt jätkata. Isegi kui sa oled sellele teekonnale poole pealt lisandunud nii nagu enamus 3D liikmeid, on põhjust tähistada rohkem kui küll!

Just seepärast loodangi ma isiklikult, et sa leiad 4.septembril aega, et tulla 3D koguduse aastapäevale. See on esimest korda, kui me tähistame oma sünnipäeva ühiselt väljasõidu kujul ning usun, et seda meeldejäävam see aeg saab olema. Kui mõelda korraks sellele, mis saab edasi, siis tooksin paralleeli 6-aastase lapsega. Tihti on selles vanuses lapse puhul sügis suurte muutuste aeg. Lasteaed asendub kooliga ning algab uus eluetapp. Sama kehtib ka 3D koguduse jaoks. Usun, et järgnevad kuud toovad väga palju põnevat ning üllatusi, kuid sellest lähemalt juba aastapäeval.

Pastor Jakob