fbpx Kuulame ja kuuletume Jeesusele | 3D kogudus

Kuulame ja kuuletume Jeesusele

Teisipäev, 1. mai 2018

Ilmselt oled sa märganud, kuidas vahelduva eduga soojemad ilmad meie kodumaa uksele koputamas on. See avaldub kõikjal, kuid eriti hästi siin Pärnus, kus ma elan. Lisaks sellele, et loodus tärkab ja linnud laulavad, suureneb ka inimeste hulk, keda tänaval märgata võib. Hooaeg on muutumas! Ka meie elus on erinevaid aastaaegu, mis tähendab, et keskkond vaheldub ning me peame õppima sellega toime tulema. 

Olen avastanud, et vahel toome Jumala ette palveid, et Ta võiks muuta hooaega milles oleme. Piltlikult igatseme talvel suve, kuid vahel ka suvel talve. Küsimus pole aga selles, milline on parim aastaaeg, vaid tegelikult see, kuidas võiksime sellel perioodil ja selles keskkonnas, kus oleme, olla parimad Jeesuse järgijad. Me võime läbi minna pingelistest aegadest, kuid ka need on teatud põhjustel vajalikud selleks, et kasvada. Seega pigem välise muutuse asemel, küsi Jumalalt, mida ta sinu elus sisemiselt muuta tahab. Usun, et Jumalal on 2018. aasta maikuuks ka sinu elus midagi väga olulist plaanis! Mis see aga täpselt on, seda teab vaid Jumal ise ning kui palud, siis usun, et varsti tead ka sina!

Kuulame ja kuuletume Jeesusele!

Jakob